Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 5, Obserwator
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy - neostrada

W jakim czasie przed końcem umowy moge ja przedłuzyc o kolejny okres np. 12 lub 24 mies?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Poziom 20, Pasjonat
  • 140
  • 91
  • 3

Umowę na Neostradę możesz przedłużyć najwcześniej 90 dni przed końcem obecnej umowy.

Poziom 36, Guru *
  • 3634
  • 5032
  • 133

Chyba, że zmiana będzie się wiązać ze zwiększeniem zakresu usług - np. większa szybkość, dodatkowe usługi np. telefon VoIP...., telewizja - poprzez podpisanie umowy na bogatszy pakiet, to można zrobić praktycznie w każdym czasie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Poziom 20, Pasjonat
  • 140
  • 91
  • 3

Umowę na Neostradę możesz przedłużyć najwcześniej 90 dni przed końcem obecnej umowy.

Poziom 36, Guru *
  • 3634
  • 5032
  • 133

Chyba, że zmiana będzie się wiązać ze zwiększeniem zakresu usług - np. większa szybkość, dodatkowe usługi np. telefon VoIP...., telewizja - poprzez podpisanie umowy na bogatszy pakiet, to można zrobić praktycznie w każdym czasie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Nic dodać, nic ująć do wypowiedzi kolegów Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 1
  • 0
  • 0

Witam, mnie nurtuje następująca sprawa, a mianowicie: umowę przedłużałem w czerwcu tego roku na opcje do 20 Mb/s, tyle bo nie było warunków na większą opcję, teraz jak robię sobie symulację o przedłużeniu umowy jest dziwna sprawa-jak się zaloguję to w dalszym ciągu pokazuje, że moge mieć te wspomniane 20 Mb/s, a jak sie wyloguję to pokazuję że można mieć opcję do 80 MB/s. O co kaman, nie rozumie tego, to w końcu jaką prędkośc mogę mieć podłączoną? 

0 Lubię to
Odpowiedz