Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy internet+tv


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy internet+tv

Chcę przedłużyć umowę internet +tv z telefonem stacjonarnym, 80Mb/s, prosta promocja Funpacka, pakiet optymalny i chciałabym wybrać sobie ten gadżet za 1zł, ale nie mogę - nie wyświetla mi się ta część. W podsumowaniu odnośnie opłat wyświetla mi się dodatkowa jednorazowa opłata 1zł aktywacja TV. Czy w tej promocji nie przysługuje wybór gadżetu? Czy może kryje się się pod opłatą Aktywacja TV i przyślą losowo wybrany gadżet?

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy internet+tv


szyszka01 napisał(-a):

Chcę przedłużyć umowę internet +tv z telefonem stacjonarnym, 80Mb/s, prosta promocja Funpacka, pakiet optymalny i chciałabym wybrać sobie ten gadżet za 1zł, ale nie mogę - nie wyświetla mi się ta część. W podsumowaniu odnośnie opłat wyświetla mi się dodatkowa jednorazowa opłata 1zł aktywacja TV. Czy w tej promocji nie przysługuje wybór gadżetu? Czy może kryje się się pod opłatą Aktywacja TV i przyślą losowo wybrany gadżet?


Kurcze nie mam jak sprawdzić... Mam pytanie, czy jesteś już klientką Orange a jeżeli tak to czy "zamówienie" składasz bedąc zalogowaną, czy bez zalogowania? Jeśli chodzi o opłatę, to nie sądzę żeby strona była obarczona aż takim błędem, że komunikuje o opłacie za aktywację zamiast opłaty za gadżet. Nie wydaje się mnie również że mogłoby być "losowe wybieranie gadźetu". Może pojawia Ci się chat z konsultantem podczas pobytu na stronie z ofertami? Jeżeli tak to ja bym na Twoim miejscu skorzystał z takiej pomocy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy internet+tv

Jestem obecną klientką, składam zamówienie nie będąc zalogowana, gdyż gdy jestem zalogowana nawet nie mogę się dostać do tej strony "stwórz swój funpack" pojawia się komunikat o potrzebie sprawdzenia poprawności wprowadzonych danych jak w zał.


Bez tytułu.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy internet+tv

w załączniku screen odnośnie tych opłat


Bez tytułu1.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy internet+tv

@szyszka01  Jak sobie przypominam miałem podobne trudności... Ale to było jakiś czas temu... Zamówienie złożyłem bez logowania. Przechodziłem z Neostrady na FuPacka. Martwi mnie kwestia gadżetu, ale nie można wykluczyć, że Orange mogło odstąpić od dodawania gadżetu do takich umów.



Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy internet+tv

Ale jak zrezygnowali z tych gadżetów, to niech puszczą jakąś informację, a nie człowieka tylko denerwują. Jeszcze jutro spróbuję, jak będzię bez zmian to się zastanowię czy puścić zamówienie bez tego gadżetu czy kontaktować się z nimi- aż się nie dobrze robi Sfrustrowany kot


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy internet+tv


szyszka01 napisał(-a):

Ale jak zrezygnowali z tych gadżetów, to niech puszczą jakąś informację, a nie człowieka tylko denerwują. Jeszcze jutro spróbuję, jak będzię bez zmian to się zastanowię czy puścić zamówienie bez tego gadżetu czy kontaktować się z nimi- aż się nie dobrze robi Sfrustrowany kot


Mhmm, ja tego nie wiem czy zrezygnowali, tak tylko mi się nasunęło, że jest to możliwe. Jeśli chodzi o gadżet, to jak kojarzę przysługuje tylko przy zamówieniu on-line.... dlatego pytałem czy pojawiał Ci się chat z konsultantem, wykorzystałbym ten kanał.

 

Gdy próbowałem zainicjować procedurę złożenia zamówienia FunPacka to w sumie sprowadza się to do informacji "zostaw numer, oddzwonimy"... nie mogę sprawdzić szczegółów opłat itp.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy internet+tv

żaden chat nie wyskoczył, ale może to wina weekendu, jeszcze do jutra poczekam może coś się zmieni w tej sprawie. Dzięki zainteresowanie moim tematem