Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 17, Komentator
  • 9
  • 11
  • 1

Przedłużenie umowy i upgrade prędkości

Wątpię żeby do budynku była doprowadzona miedź, skoro ma on 2 lata i deweloper robił światło do wszystkich mieszkań.

Ale jaką opcję inny operator miałby u siebie zmienić? Są jakieś techniczne różnice pomiędzy uploadem 100 a 300 Mb/s?

Mam FunBoxa 3.0, bez innych urządzeń.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1670
  • 1599
  • 95

@lacasadepapel  profil połączenia na swoim urządzeniu OLT, które znajduje się w serwerowni. Ale jak masz Funbox 3.0 to raczej odpada, choć pewności 100% nie ma.

Po prostu musisz zaczekać jeszcze chwilę i jak dalej nie będzie 300 Mbit/s uploadu - pisać reklamację.

Możesz jeszcze zresetować modem spinaczem. 

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 17, Komentator
  • 9
  • 11
  • 1

[ Edytowane ]

Reset Funboxa do ustawień fabrycznych nic nie dał.

W ciągu dnia zadzwonił technik żeby umówić się na wizytę. Opisałem mu że chyba dużo nie pomoże bo z łączem jest raczej wszystko ok. Mimo wszystko umówiliśmy się na jutro (na dzisiaj nie było terminów po 17:00).

Po rozmowie sprawdziłem upload - dalej 100 Mb/s.

A teraz wróciłem do domu i magia - jest 300 Mb/s.

Poziom 30, Ekspert
  • 1670
  • 1599
  • 95

@lacasadepapel  Możesz odwołać wizytę technika przed jego przyjazdem. Jeżeli technik podejdzie do sprawy proceduralnie, to ma możliwość wlepienia niezasadnego wezwania.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 17, Komentator
  • 9
  • 11
  • 1

Tak też zrobiłem, ale moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać.

Zgłosiłem problem i wysłano technika - samo się teraz nie naprawiło, więc powinienem dostać jakąś informację.