Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

@_Artek_  wszystko się Ci uda, to nie taka czarna magia jak się może wydawać, zresztą zawsze masz forum i nas 🙂 w razie "w" czekamy na pytania 😉

PS.

FB 6 sam zassie ustawienia loginu i hasła, co do zmiany to loginu nie da się zmienić, można zmienić tylko hasło do neo ( samemu poprzez konto Mój Orange lub kontakt z Maksem, ewentualnie konsultantem na infolinii lub czacie).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

Jak sam pobierze to nie będę zmieniał bo zapomnę 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

Wszystko działa chcieli 150zł za 20 minut roboty żeby wszystko działało to nawet krócej ja powprowadzałem jeszcze kilka swoich ustawień mam mieszkanie 64m2 i teraz po wifi mam takie prędkości jak po kablu jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc 🙂 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13791
  • 56718
  • 681

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

@_Artek_  .. I można? Można... Tylko trzeba chcieć i  pytać... Oby działało tak jak napisałeś


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

Zostawiłem kabel wthernetowy z fb3 ale chyba nie ma różnicy ? miało być 630/100 jest 630/100:)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

@_Artek_  kiedyś pisałeś że posiadasz ułożony pod podłogą (czy jakoś tak)  kabelek ethernetowy cat 5e, a on w zupełności wystarczy i spokojnie poradzi sobie z nie tylko 600 Mb, również z 1 Gb 🙂.

PS.

Wiedziałem że sobie poradzisz, technologia "nie gryzie" 😉 (jakby nie patrzył/liczył 150 zł to 2 miesiące abonamentu do przodu i jeszcze "na lody" zostaje 😀).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

Nie chodzi o ten pod podłogą a ten między kostką a funbox'em


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

@_Artek_  czyli rozumiem że o ten "z zestawu" ? jeśli tak to od FB 3.0 i FB 6 "zestawowe" są takie same.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

Tak ten zestawowy ethernet z czerwoną końcówką jeszcze mam 14 dni  na oddanie fb3 może wymienię go dla spokoju sumienia a jak nie to i tak mam full apeed. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużanie umowy przez internet wymiana modemu i zewnętrzne ONT

@_Artek_  jak uważasz, ale nówka z zestawu to nówka, a podmiana kabelków to chwila moment 🙂, ten który masz podłączony od FB 3.0 już ma trochę czasu, a w miarę użytkowania różnie bywa (styki z czasem śniedzieją, "języczek" zatrzaskowy się wyrabia i lubi pęknąć, wtyczki się luzują od potrąceń, itp, itd).