Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z neostradą...

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Problemy z neostradą...

czytając Twoją historię cieszę się, że u mnie NEO działa i że są tacy, którzy mają gorzej niż ja.

pocieszyłeś mnie, co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o NEO to jedziemy na tym samym wózku (co prawda bez kół ale zawsze) i łączę się z Tobą w bólu. Jak u Ciebie neo rozłącza to mój problem jest taki, że dzieląc liczbę urządzeń oraz obciążenie sieci prędkość łącza jest praktycznie zerowa, chyba, że od neta odetnę 3/4 domu to idzie coś wykrzesać.

@Langix przyjmij moje kondolencje i wyrazy współczucia 😞


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problemy z neostradą...

@pablus Nie dobijają mi tu kolegi. My tu w pocie czoła radzimy co ma zrobić, a Ty z grubej rury kondolencje..😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Problemy z neostradą...

kondolencje i przeprosiny powinny z automatu należeć się wszystkim, którzy są skazani na neostradę (z wyłączeniem 80-tki, bo ta jeszcze daje radę). także @agat13 postaw się w naszym położeniu 😛


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Problemy z neostradą...

@pablus No to trafiłeś kulą w płot . Akurat 2 tygodnie temu skończyłem walkę w sprawie mojej 10Mb Neostrady która działa mi na 4 Mb/sek . Poprzez świadome działanie udało mi się ustalić że problemem był port na centrali

Monter wymienił na inny i mam spowrotem 10Mb/sek !!!!!!

Jak widzisz więcej nas jedzie Twoim wózkiem


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Problemy z neostradą...

o proszę 🙂

to może zbiorowy strajk okupacyjny pod siedzibą Orange i transparenty - "żądamy włókna" ! 😛


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

Problemy z neostradą...

Właśnie na pierwszej naprawie byli jacyś magicy na delegacji aż z Białej Podlaskiej to 600km od Nowego Sącza. Chłopaki przyłożyli się do tematu. Mówili że byłem wpięty do najstarszego "czegoś" i zrobili mnie na całkiem nowym miejscu coś nowego może właśnie te "pary". Chodziło naprawdę ekstra. Niestety na dziś nie ma możliwości na nic innego sensownego. Światłowód cały czas w planach, innych operatów brak. LTE jakoś do mnie nie przemawia wolę jednak na kablu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

Problemy z neostradą...

Jedyne parametry do jakich dogrzebałem się w funbox 2.0 ? dziekuje


Bez tytułu.jpg

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

Problemy z neostradą...

Właśnie pierwsza naprawa była w współpracy z technikami byli na miejscu, później na centrali, wrócili sprawdzili pełna profeska. Tym razem po zgłoszeniu do MAXA (jest jakis inny sposob zgloszenia niz ten durny bot) zero kontaktu. Mam obawy, że ktoś kto to "naprawił" spartolił robotę poprzedniej ekipy 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z neostradą...

@Langix często LTE może Twoją sprawę rozwiązać, ale zanim uruchomić internet mobilny, najlepiej przeprowadzić testy. Trzeba zakupić starter Orange za 5 PLN, na starterze jest 6 GB na 14 dni i można posprawdzać jak wygląda u Ciebie sytuacja z zasięgiem LTE i prędkościami.

 

Piszesz, że byłą u Ciebie ekipa z Białej Podlaskiej, a u mnie z Nowego Sącza przyjeżdżali montowali maszt Orange 🙃 🤣 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problemy z neostradą...

@Langix na screenie widać, że pojawiają się błędy. Nie jet to jakoś rażąco dużo, o ile synchronizacja byłą dwie godziny temu, ale są błędy. Jaki jest stan kontrolek, obserwowałeś?