Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany kabla telefonicznego. Jeżeli chciałbym go wymienić, to mogę to zrobić we własnym zakresie, czy tylko i wyłącznie orange jest w stanie to zrobić? Czy może jeszcze ktoś inny?

Cóż, u brata internet działa około 4 razy szybciej (u mnie 200kb, a u niego prawie 800kb), mieszkamy w sumie w tym samym budynku, a linie to kwestia jednego słupa. Panowie technicy mówili, że to pewnie wina przewodów, brat ma chyba nowe od słupa, a ja stare, przynajmniej tak to wygląda.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@AtraudA jak wyglądaja statystyki DSL routera?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale rok temu podobno wszystko było w miare ok, przynajmniej tak mówili technicy i ludzie na tym forum. Zainteresowałem się sprawą jeszcze raz, bo mój wspaniały internet 2Mb nie wyrabia kiedy dekoder jest podłączony do routera.

Ogólnie jeszcze powiedzmy 2 lata temu internet potrafił osiągnąć prędkość 700kb.


dsl.png

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem

dsl.png

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@AtraudZgłaszaj to jeszcze raz niech naprawiaja technicy a TV masz po kablu czy SAT?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Telewizja satelitarna, czyli mówisz, że coś w tych parametrach jest nie tak? Mógłbyś napisać co konkretnie i czy można mniej więcej przypuścić, czego to wina?

Ostatnim razem technicy mówili, że to wina odległości i starych przewodów/instalacji/kabli i nic się z tym nie da zrobić. Powiem szczerze, że już boje się wzywać techników, bo każde wezwanie/telefon na infolinię kończył się tym, że internet działał wolniej..

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@AtraudTroche sproro błędów na 8 dni 

dsl.png


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Jeszcze to samo pytanie, oc na początku: jeżeli chciałbym wymienić kabel telefoniczny, to mogę sam to zrobić czy orange?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Kable wymieniają technicy ty mozesz wymienic tylko w lokalu.