Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia w Cyber Tarczy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Temat przeniesiony z Abonament do pasującej kategorii oraz dodane zostały etykiety - moderator Bartłomiej

 

Cybertarcza Orange zrobiła mi dzisiaj kuku.
Trudno określić poziom bezpieczeństwa
Zweryfikowaliśmy Twój adres IP: xxxxxxx
Ochroną CyberTarczy objęci są wyłącznie klienci usług dostępu do internetu Orange Polska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Powiadomienia o zagrożeniach
Aktualnie nie otrzymujesz powiadomień o zagrożeniach z CyberTarczy. Stanowczo zalecamy włączenie powiadomień, dzięki czemu będziesz otrzymywać informacje o zagrożeniach o wysokim poziomie ryzyka. W tym celu kliknij poniższy przycisk.
Włącz ponownie- przycisk ten nie zadziałał, mimo wielokrotnych prób. Więc zgłosiłem ten fakt, ale i tak nie miałem podglądu na komunikat zwrotny, bym się nie martwił? O co?
Koń by się uśmiał i szkoda, że nie słyszałem o zagrożeniach na zlocie. Może to mój dowód na niespójność słów na stronie cyber z faktami w terenie?

CyberTarcza.PNGPow. o zagroż..PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

W sumie trudne pytanie... Może dlatego, że jest dobrze? I - jak widzisz po treści - nastąpiły pewne zmiany, na lepsze.

Jakby coś było nie tak, to dawajcie znak tutaj, takie lagi jak do tej pory nie powinny już się zdarzać.

@Anonim- to, o czym pisałeś wcześniej, to też efekt powyższego. Jakby dalej się powtarzało to uprzejmie proszę jak wyżej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

45 ODPOW. 45

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia w Cyber Tarczy

A nie korzystasz z vpn czy innych cudów z nortona?
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Z VPN-a nie, a jakie to cuda Nortona? Program, jakich wiele i przed chwilą przeskanowałem za pomocą Norton Power Eraser i potem sprawdziłem Cyber Tarczę. Jak ręką odjął...po problemie. W sumie trzy zgłoszenia poszły i kto jest autorem tego cudu...nie wiem.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Dzisiaj to CyberTarcza, niczym płyta winylowa, zacięła się i kręci się mimo prób znalezienia jakiegoś punktu zaczepienia, czy z moim kompem coś nie halo. Norton nic nie znalazł, narzędzia w CT też nie. Chociaż skanowania też nie można było dokonać. Tym razem zgłosiłem także do https://www.cert.pl/. No i jak tu spać spokojnie?

bezpiecz.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Trzeba spać niespokojnie 😴
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Ha, ha. Dałbym Ci w rozwiązaniu tabletki na spokojny sen, ale jak już NASK nie pomoże, to kto? Tylko nie wiem, czy na dobry adres pisałem zgłoszenie. Ty wiesz, który i może czy oba są prawidłowe?

cert@cert.pl
info@cert.pl

Na ten pierwszy zgłosiłem, bo 4 dni temu z certu dostałem tylko info, że przekazano dalej specom. Jak na mój gust, przy takim niespokojnym śnie, coś za długo szukają przyczyny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia w Cyber Tarczy

To zależy na który CERT chcesz pisać. Jeśli ten "pomarańczowy", to adres jest taki cert.opl@orange.com
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Dzisiaj pisałem na https://www.cert.pl/ do tego pierwszego maila, także na podany przez Ciebie w pomarańczowym cercie i na ich formularz. 4 dni temu tylko do Cert Orange i stamtąd dostałem wtedy info na maila, że przekazali dalej specom do zbadania.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Powiadomienia w Cyber Tarczy

U mnie też "muli" od kilku dni ale jak załapie to pokazuje że jest ok.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Dzisiaj jest już ok. Zdaje mi się, iż poprawili ten "włącznik" powiadomień. Żeby wyłączyć na jakiś okres, trzeba dzwonić pod podany tam numer.