Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potworne pingi na ps4


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Potworne pingi na ps4

Od 3 tygodni walczę z orange w sprawie pingow na ps 4 . Od dwóch lat korzystam z ich usług i problemów nie było . Wywalało często z internetu po 1.5 roku ale po zmianie routera to się uspokoiło. Internet ma do 80 ale rzeczywista prędkośc to 30 . Konsola pokazuje najwieksza pzrepustowośc 22 a czasami 18 a nawet 2,2 masakryczna stabilność łącza. Orange experttwierdzi że to problem globalny bo orange nie daje rady obsługiwać serwerów za oceanu. dziwne bzdurne tłumaczenie cały czas było ok więc ??? Może ktoś coś doradzi bo już brak sił 😞

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Potworne pingi na ps4


Patrycja1979 napisał(-a):

Od 3 tygodni walczę z orange w sprawie pingow na ps 4 . Od dwóch lat korzystam z ich usług i problemów nie było . Wywalało często z internetu po 1.5 roku ale po zmianie routera to się uspokoiło. Internet ma do 80 ale rzeczywista prędkośc to 30 . Konsola pokazuje najwieksza pzrepustowośc 22 a czasami 18 a nawet 2,2 masakryczna stabilność łącza. Orange experttwierdzi że to problem globalny bo orange nie daje rady obsługiwać serwerów za oceanu. dziwne bzdurne tłumaczenie cały czas było ok więc ??? Może ktoś coś doradzi bo już brak sił 😞


Witaj @Patrycja1979. Myślę że jest tak jak tłumaczył Ci konsultant. W większości takich przypadków wina leży po stronie wyżej wymienionych serwerów. Jest też jeszcze inna sprawa która może przekładać się na Twoje problemy. Są to prace związane z rozbudową sieci przez operatora. Cały czas "trąbi" się o światłowodach, więc istnieją przypadki wahania się jakości usług. Co innego sprawa umów między operatorskich. Myślę że za jakiś czas wszystko się ustabilizuje. Tym czasem będzie się trzeba przemęczyć i uzbroić w cierpliwość. Wiem, że sprawy dotyczące "dogadywania" się między operatorami są cały czas w toku. 

 

Pozdrawiam

Maciej