Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy

Witam,

 

Czy ktos sie orientuje na temat stalego IP w neostradzie? Zaznaczam, ze nie potrzebuje wykupowac pakietu biznes. Mam juz internet dla firmy z Livebox 2.0. Po zadaniu pytania do Supportu jak to zrobic otrzymalem 2 opcje:

- przez strone Orange co jest drozsze, i przejscie na DSL

- poprzez strone z no IP Domain, gdzie sie trzeba zarejestrowac i oplacac miesiecznie. Inresesuje mnie ta druga opcja. Ktos moze ma adres do takiej strony, ktora moze polecic?

 

Pozdrawiam!

 

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy

@pawdzik Konkretnej strony nie polecę, bo nie używałem - korzystam tylko  z darmowego DynDNS QNAP do serwera NAS, ale musisz mieć tą świadomość, że to tylko nakładka na zmienne IP. Podczas codziennego rozłączania Neostrady w celu zmiany IP streaming np. monitoringu zostanie przerwany, a dostęp do usługi na krótki czas przyblokowany. Dzieje się tak, ponieważ usługa DynDNS musi sobie odświeżyć nowy adres.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy

Witam,

 

Dzieki za odpowiedz:

"Podczas codziennego rozłączania Neostrady w celu zmiany IP streaming np. monitoringu zostanie przerwany, a dostęp do usługi na krótki czas przyblokowany. Dzieje się tak, ponieważ usługa DynDNS musi sobie odświeżyć nowy adres." - nie interesuje mnie rozlaczenie bo wlasnie chodzi mi o streaming monitoringu. Rutera tez nie rozlaczam i nie chce aby mi orange zmienial to IP co 22h.

Chyba juz znalazlem stronke o ktora mi chodzilo, sprobuje na tej:

https://www.noip.com/

 

Pozdrawiam,
Pawel

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy

@pawdzik No to dla Ciebie zostaje przejście na DSL. DynDNS nie zmieni rozłączania ani zmiany IP.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potrzebuje stale IP w Neostradzie dla firmy

Obejrzyj film