Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Czy można zrobic taki "myk", że np dana strona działa bardzo szybko, tzn jej przegladanie, wczytywanie zdjęc, kolejnych linków - to wszystko bez wiekszych opóźnień jak na imdb, ale np, jest zastosowany jakis chamski QoS, które w momencie kiedy wykryje  "pobieranie danych" czyt. odtwarzanie trailera to od razu spowalnia taką czynnośc ?

 

Pytam, bo strona imdb działa mi bardzo szybko, tak smao w nocy jak i w dzien, ale odtwarzanie filmików na niej już nie. Wczoraj w nocy koło 4:00 odpaliłem kilka trailerów w 1080p. Załadowały się one całe w mniej niż 1 sekunde.

W dzień, te same fimiki załadowały sie.....wcale! Odechciało mi się czekać po kilku minutach buforowania.

Podsumowując wszystkie wypowiedzi wychodzi na to, że łącze łączu nierówne. ADSL/VDSL okazuje się lepsze od światłowodu, czyt. mniej problematyczne.

 

Youtubie działa mi dobrze, zawsze, w nocy, dzień...nie mam zastrzeżeń. Myśle, że to zbyt poważna platforma aby Orange ją w jakikolwiek sposób spowalniało, bo wtedy by tysiące reklamacji się posypało, a takie tam IMDB, niewiele osób relatywnie przeglada w odniesieniu do youtube'a. Polacy wola syfiarski filmweb.

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral Moze wymiana na funbox 3.0


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@AnonimAle jak wymienić ? Od tak zadzwonić na infolinię i powiedzieć, że chce nowy modem bo stary być może powoduje problem ?

@Mat@Remipomożecie

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral Ten FB 3.0 jest tylko do FTTH i myślę, że nie powinni robić problemu wymiana.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Nie wydaje mi sie, żeby wymiana modemu była w tej sytuacji konieczna


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Ona nie tyle nie jest konieczna co jest niemożliwa.

 

Konsultant

: W kwestii wymiany obecnego modemu na modem funbox 3.0 w chwili obecnej dostawca usługi nie przewidział takiej możliwości jest oferowany nowym abonentom, natomiast jeśli problemem jest sam router zawsze istnieje możliwość wymiany na inny Funbox 2.0.

  • 15:39:00
  • Ty: Był już wymieniany, problem nie zniknął

  • 15:39:24
  • Ty: Dlaczego utrudniacie Państwo życie swoim klientom ? Od miesięcy walczę z wami i z działaniem usługi internetowej

  • 15:39:58
  • Ty: Zróbcie wyjątek tym razem. Być może nowy Funbox 3.0 rozwiąże problem. Co szkodzi spróbować ?

  • 15:40:54
  • Ty: Kilka nierozwiązanych zgłoszeń, jedna reklamacja i to na pewno nie konieć. Prosze spojrzeć na moje konto i liste zgłoszeń.

  • 15:41:38
  • Konsultant: Nie jest to moje widzimisię, tak po prostu zostało to przedstawione prawdopodobnie z czasem pojawi się możliwość wymiany, ale na chwilę obecną sytuacja wygląda tak jak przedstawiłem.

 

 

Brawo Orange, żeby was  #$%#%^$%^&%^&

 

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

http://www.imdb.com/trailers ale stąd się odtwarza o każdej porze tylko jak się odpowiednio podłączymy pisałem o tym bezpośrednio nie chce normalnie działać, trzeba się z tym pogodzić. Ze swojego wolniutkiego łącza oglądam twitch.tv na źródle i w tym czasie trailery się odtwarzają i jeszcze jest zapas na YT.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

 

 

Nie, nie odtwarza normalnie, odtwarza nienormalnie, czyli wcale. Buforuje, nie da sie ogladać.

Wyjaśnij mi łopatologicznie jak człowiekowi ograniczonemu, jak mam się połączyć żeby działało ?

Posiadam funboxa 2. Mam sie go pozbyć, obejść, czy co ? Bo piszesz naprawdę w kompletnie nie zrozumiały dla mnie sposób.

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Ja się podłączam do innego ISP - Internet Service Provider (ISP, pol. dostawca usług internetowych) poprzez proxy i działa tyle mogę napisać


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Prosze cie nie pisz o takich rozwiazaniach bo nie po to placimy za internet zeby byc zmuszonym do kombinowania tego typu. Ja tez mogle podlaczyc sie do UPC, skorzystac z proxy czy VPN'a, ale tego nie zrobie.

Nie ma w Orange czegos takiego jak posrednie/bezposrednie połączenie z internetem majac funboxa 2.

Tak wiec, problem istnieje z imdb i zadną "normalną" metodą nie da sie go obejść.