Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Wywoływaliscie mnie więc jestem...sorki że tak późno. Otóż przejrzałem zalinkowany trailer i poszedł jak "igła"...całe 2:31 🙂 choć za pierwszym razem zobaczyłem taki komunikat:

 

link trailery.jpg

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Sprawdziłem na testowym ftth, choć przyznam, że dopiero teraz. Również problemu nie zauważyłem, miałem jedną ścinkę, ale to procek dobił do 100% 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral, pytanie czysto retoryczne...ipv6 z loginu usunąłeś? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


Astral napisał(-a):

jaryn: jaki alternatywny sposób ?

Mi ten trailer z linku powyżej zacina sie co 0.5 sekundy, masakra.

Przychodzi mi do glowy pewna kwestia, ale sprawdzę ją dopiero w nocy. Niewykluczone, że to zacinanie się ma bezpośredni związek z https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Orange-tragiczne-wyjscie-na-swiat-ki...

Jeśli z imdb transfer jest na poziomie 30-50kb/sec to moze dlatego sie zacina tak


Noc nie pomaga transfer marny i przycina. Alternatywny sposób poprostu się korzysta ze sprzętu innego ISP łączenie przez proxy i od razu działa normalnie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Tak, usunałem dopisek ipv6 z loginu.

 

edycja

1:00, już nie przycina, prawie nie buferuje, chociaz bardzo, bardzo powoli wczytuje kolejne czesci. Pasek postepu idzie na równi z wczytywaniem kolejnych sekund.

Wygląda na to, że miałem rację. Problemy są ze soba powiazane. Dopóki nie naprawicie (Orange) tamtego czyli kwesti poruszonej w temacie o wyjsciu orange na swiat, to z tym bedzie jak jest.

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

potwierdzam jest normalne odtwarzanie

To są tylko wiecznie trwające przejściowe trudności.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Postanowiłem wykonać parę prób. W ciągu dnia, o różnych godzinach będę sprawdzał jakość odtwarzania trailerów z sugerowango przez was portalu @Astral i @Anonim. Będę edytował ten wpis o wyniki kolejnych prób. Jak do tej pory sprawdzałem dwa razy (8.45 i 10.10) i nie napotkałem na żadne cięcia. Filmy ładują się dość szybko, nie tną, a odtwarzam je na fullscreen...Moje światło to teoretyczne 100/10 ale w praktyce wygląda to gorzej...pomiędzy 30/10 a w porywach 60/15(w tym ostatnim przypadku na kablu, bo w lapku mam niski standard karty wifi) Ok...do rzeczy:

 

- 8.45 ok

- 10.10 ok

- 11.40 ok, choć występuje widoczne zwolnienie ładowania filmu, ok 10-15% do przodu od momentu odtwarzania...inaczej niż w godzinach wcześniejszych, gdzie trailer ładował się cały w ok 3-4sec...

- 14.03 przycieło w pierwszej sekundzie na ok 2sec(piękna zatrzymała się na schodach 😉 )...później poszło bez problemu (być może spowodowały to testy które robię z loginem neostrady. Teraz jest z "ipv6")

- 20.45 ok

- 22.35 ok, na fullscreen idealnie...

Koniec testu 🙂 Ogólnie bez większych problemów...tak poza tym @Astral i @Anonim zaraziliscie mnie przegladaniem nowości 😉

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

U mnie płynności o tej godzinie nie ma, zacina się. Przełączyłem na bezpośrednie połączenie i działa płynnie bez pośrednictwa innych urządzeń Orange.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


jaryn napisał(-a):

U mnie płynności o tej godzinie nie ma, zacina się. Przełączyłem na bezpośrednie połączenie i działa płynnie bez pośrednictwa innych urządzeń Orange.


Może problem tkwi w ustawieniach "urządzeń Orange"? 

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


mabud73 napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

U mnie płynności o tej godzinie nie ma, zacina się. Przełączyłem na bezpośrednie połączenie i działa płynnie bez pośrednictwa innych urządzeń Orange.


Może problem tkwi w ustawieniach "urządzeń Orange"? 


Ja wpływu nie mam żadnego na to, że im kuleje serwer pośredniczący, ale bezpośrednio jest dobrze zaraz sprawdzę

działa normalnie