Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

@Kamilek90  próbuj. Może podstawi inny termin

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 57
  • 0

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?


@agat13napisał(-a)

@Kamilek90  próbuj. Może podstawi inny termin

 


Próbuje próbuje ale nic


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

@Kamilek90  podejrzewam że przed wielkanocą ekipy nie mają wolnych terminów dlatego pierwsza dostępna data jest po świętach.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

@Kamilek90  może być tak jak pisze @slav72 że ekipa może nie mieć wolnych terminów przed świętami wielkanocnymi. Próbuj może zmieni się termin. Przesyłam ci link w sprawie przygotowania się do  wizyty technika https://www.orange.pl/omnibook/przygotowania-do-wizyty-technika#

Może przyda się 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

zrób sam ten przewiert i zgłoś, że już zrobiony. Może odczarujesz.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 57
  • 0

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

Mają wolne terminy bo dzwoniąc DO BOK i do działu zleceń to są wolne terminy tylko nie można zmienić daty 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 57
  • 0

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

W sumie przewiert to najmniejszy problem bo mogę go sam zrobić ale położyć instalacji nie mam jak 

 

Jak wspominałem już że terminy są tylko daty nie można zmienić bok sprawdzał a dział zleceń kierował zlecenie do techników bo daty nie da się zmienić

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

@Kamilek90 Odświeżę temat: jak w poniedziałek? Odblokowało się coś? Udało się umówić?

Niestety musisz trafić na kogoś ogarniętego, który wyśle odpowiednią notatkę do techników (a właściwie do ich koordynatora) z info, że problemy dotyczące ustaleń z Adm zostały załatwione. Przy instalacji postaraj się jednak umówić kogoś z Administracji, w razie wątpliwości i pytań ze strony techników o miejsce wykonania instalacji, aby było zgodne z wizją Działu Technicznego budynku.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 57
  • 0

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

Tak wszystko już załatwione, dzięki wielkie 🙂. Mam pełną zgodę administracji i wiem którędy puścić przewody i gdzie zrobić przewiert 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Podłączenie usług - mam zgodę administracji budynku. Da się przyśpieszyć instalację?

@Kamilek90  a co z monterami światłowodu?, udało się zmienić termin i przyspieszyć instalację?