Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


vdsl2 napisał(-a):

@Kierus57Jak domyślam się jest to test wykonany z routera DGT i ONT ? Czy się mylę ? 


Nie, nie mylisz się. DGT RGW  vdsl2 FG4v2 w ostatniej nieobrendowanej wersji firmware natychmiast zadziałał. Czekam na 29 grudnia, na uruchomienie voipa.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Jak będziesz miał voip i jakiś problem to pisz śmiało zakładaj nowy temat spróbuje ci pomóc.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


vdsl2 napisał(-a):

@Kierus57Jak będziesz miał voip i jakiś problem to pisz śmiało zaglądaj nowy temat spróbuje ci pomóc.  


Dzięki za pomoc. Na pewno skorzystam.Wesołych Swiąt .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Będąc klientem nie biznesowym także mogę się tam zgłosić? Płacisz jakiś większy abonament lub musiałeś zapłacić za instalacje usługi? Nie śledziłem wszystkich postów w tym temacie więc przepraszam, jeżeli padła już odpowiedź na te pytania.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Peny22 napisał(-a):

Będąc klientem nie biznesowym także mogę się tam zgłosić? Płacisz jakiś większy abonament lub musiałeś zapłacić za instalacje usługi? Nie śledziłem wszystkich postów w tym temacie więc przepraszam, jeżeli padła już odpowiedź na te pytania.


@Peny22A co chcesz mieć światełko ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Bardzo bym chciał. Do tego od ponad miesiąca nie mam żadnych usług stacjonarnych (od 13.11). 🙂 Orange zakwalifikowało uszkodzenie jako "trudnousuwalne", a jednak sąsiad za ścianą bliźniaka ma i sąsiedzi na ulicy też, przynajmniej tych co pytałem. W reklamacji żądanie o termin naprawy i kontakt z osobą zajmującą się sprawą olali, także nie podali jakichkolwiek więcej informacji. Ponad temu tydzień dzwonił podwykonawca mówiący, że przedłoży projekt przywrócenia usług Orange, ale raczej się nie zgodzą. Jak pisze na czacie to odpisują, "... na tę chwilę odbudowa sieci stacjonarnej do Twojego domu niestety nie jest możliwa". To pomyślałem że jak miedzi im się nie opłaca to może światłowód zrobią (podobno tańszy w utrzymaniu jest). Tym bardziej, że kolega co mieszka dwie uliczki dalej załatwił sobie podłączenie światłowodu, ale jego ojciec ma firmę to pewnie dlatego. Także szukam jak jakieś usługi stacjonarne sobie załatwić, bo mobilne u mnie (zarówno telefon jak i internet) słabo działają.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Peny22nie jestem klientem biznesowym. Posiadam plan Orange Love bodajże w wersj i3/17 za niecałe 90 Pln.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Peny22 A jesteś z Warszawy?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 18
  • 1

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Kierus57 Tak, dlatego właśnie się zainteresowałem twoim wątkiem na forum. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Peny22 Sprawdź  pocztę.