Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta neostrada web - błąd logowania

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Poczta neostrada web - błąd logowania

Witam,

nie mogę zalogować się do poczty w domenie neostrada.pl na stronie webowej. Zmieniłem hasło przez panel konfiguracyjny i nadal nie mogę się zalogować. Jest jakaś większa awaria, czy tylko ja mam pecha?

https://konfiguracja.neostrada.pl/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Poczta neostrada web - błąd logowania

Problem wystąpił więc zmieniłem hasło i nadal występuje. Stare i nowe hasło nie działa.

Skrzynkę założyłem dawno temu i za bardzo nie pamiętam jak to z nią było, ale jak zalogujesz się do panelu (id neostrady + pin, które powinieneś uzyskać podczas aktywacji neo i je zapisać w bezpiecznym miejscu), potem użytkownicy i wyświetli ci się skrzynka, a w jej ustawieniach można ustawić nowe hasło.

 

edit: okazało się, że to wina przeglądarki, na innej (FF) wszystko działa jak trzeba. Dziwne, wcześniej działało na każdej...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Poczta neostrada web - błąd logowania

Problem wystąpił po zmianie hasła czy zmieniłeś hasło bo nie mogłeś się zalogować? Być może mógłbym to zweryfikować ale czy tę skrzynkę mailową muszę założyć czy powinny być dane logowania razem z umową? (ADSL w Orange)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Poczta neostrada web - błąd logowania

Problem wystąpił więc zmieniłem hasło i nadal występuje. Stare i nowe hasło nie działa.

Skrzynkę założyłem dawno temu i za bardzo nie pamiętam jak to z nią było, ale jak zalogujesz się do panelu (id neostrady + pin, które powinieneś uzyskać podczas aktywacji neo i je zapisać w bezpiecznym miejscu), potem użytkownicy i wyświetli ci się skrzynka, a w jej ustawieniach można ustawić nowe hasło.

 

edit: okazało się, że to wina przeglądarki, na innej (FF) wszystko działa jak trzeba. Dziwne, wcześniej działało na każdej...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Poczta neostrada web - błąd logowania

© 2014 Copyright

🙂