Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

Światłowód mam od lutego. Wczoraj o godzinie 22 postanowiłem, że zmienię domyślne hasło.
Po zmienieniu hasła w aplikacji Mój Funbox, wszystko miało się zresetować. Resetuje się już ponad 10 godzin. Ma ktoś pomysł?

 

___________

* Temat przeniesiony z Sieć i dostępność usług - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@Kryseu1-2 sekundy. Będziesz widział, bo na modemie teoretycznie powinna migać dioda WPS, a na SWB (chyba niebieska) dioda na dole

Guzikiem tylko uaktywniasz WPS-a a on działa około 2 minut i się łączy sam

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@KryseuResetowałeś hasło do modemu, wifi czy neo? Jakkolwiek, wyłącz modem z zasilania. jeśli to nic  nie da, to pozostaje przywrócenie do ustawień fabrycznych przyciskiem RESET

Nie martw się, nic nie zepsujesz...modem sam pobierze ustawienia. Jeśli miałeś autorskie ustawienia, trzeba je będzie ponownie wprowadzić (np wifi)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

Światłowód działa poprawnie na telefonie. Jednak wzmacniacz nie działa prawidłowo. To on się długo łączy, przez co nie mam Internetu w komputerze w którym muszę mieć po kablu. Na wzmacniaczu Zasilanie świeci się na zielono, Sygnał na czerwono, WPS lżej świeci na czerwono i Tryb na pomarańczowo.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@KryseuCzyli SWB (Smart Wifibox) przestał działać? Wróć z nim do ustawień fabrycznych (RESET) i sparuj ponownie z modemem za pomocą naciśnięcia przycisków WPS na obu na raz

SWB to osobne urządzenie, choć dziwi, że po zmianie na FB samo się nie zaadaptowało do nowych ustawień, to powinno robić w automacie

Zapomniałem dodać, że parowanie powinno się odbywać w dobrym zasięgu wifi z modemu. Będzie szybciej i pewniej...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@Kryseu zrób to co Ci radzi @agat13  zresetuj do ustawień fabrycznych, odłącz całkowicie i zainstaluj tak jakbyś podłączał nowe urządzenie. Daj znać o efektach.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

Ile czasu powinienem przytrzymywać WPS na modemie i wzmacniaczu? Przed chwilą trzymałem to WPS przez jakieś 1,5 minuty I tylko WPS na wzmacniaczu świecił na zielono a reszta tak jak było.

A i jeszcze jeśli to ma znaczenie to mam ten najnowszy modem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@Kryseu1-2 sekundy. Będziesz widział, bo na modemie teoretycznie powinna migać dioda WPS, a na SWB (chyba niebieska) dioda na dole

Guzikiem tylko uaktywniasz WPS-a a on działa około 2 minut i się łączy sam

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

Nic się nie świeci na modemie


16158871020751320965785550936561.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Po zmianie hasła do światłowodu, przestał działać

@KryseuWyjaśniam. Na FB6 po naciśnięciu WPS-a powinna migać dioda wifi. Póki miga, WPS się łączy. Na SWB jest specjalna dedykowana dioda do WPS i też po naciśnięciu guzika powinna migać.Połączenie należy zestawiać nie tak blisko siebie. Oddal je około 2 m