Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Player oraz IPLA działają bardzo wolno


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Player oraz IPLA działają bardzo wolno

Witajcie,

 

Na wstępie chciałem się przywitać ponieważ od miesiąca jestem posiadaczem internetu światłowodowego od Orange i niestety już pojawiły się pierwsze problemy. Chodzi konkretnie o mój Smart TV od Samsunga, bardzo słabo działają na nim aplikacje Player oraz IPLA. Nie ma możliwości obejrzenia mareriałów w jakości HD, materiały strasznie się zacinają nawet jeżeli HD jest wyłączone. Problem ewidentnie leży po stronie Orange tak nawet stwierdził serwisant który mnie odwiedził. Przekopałem już wiele wątków na róznych forach i są tam rady żeby zmienić nazwę użytkownika dodając na końcu /ipv6, oczywiście zrobiłem to i nie przyniosło to rezultatów. Resetowałem router, telewizor i przywracałem wszystko do ustawień fabrycznych i nic. Pani na infolinii niestety też pomogła mi w ten sposób że podała mi informacje żeby zmienić nazwę usera dodając /ipv6. Problem jest ewidentny ponieważ kiedy łączę się przez sieć komórkową z telewizorem wszystko działa bez problemu. Przez miesiąc było wszystko super, do pierwszej faktury. Proszę o jakieś rady może mieliście podobny problem. Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Player oraz IPLA działają bardzo wolno

Zrobiles wszystko wiec zglaszaj problem do Orange.