Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ping skacze jak szalony

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ping skacze jak szalony

Dzień dobry.

 

Ostatnio w wyniku awarii modemu Livebox, został on wymieniony przez techników na modem Funbox 2.0. Przed tym incydentem miałem stabilny ping 50 ms podczas połączenia z serwerami Valve oraz Riot Games, poprzez WIFI. Co oczywiście było bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę, że nie mam światłowodu. Po wymianie ping wzrósł do stałego 70 ms. To jeszcze przeboleje. Ale ostatnio ping skacze na jakie tylko poziomy chce. Czasem jestm to 40ms co mnie cieszy, ale zanim zdążę nawet o tym pomyśleć jest to już 4000ms. Co to ma być? Czemu starszy Livebox był w stanie wyciągać lepsze wyniki? Czemu ping robi co chce? Od razu mówię, wymazałem /ipv6 i resetowałem Funboxa. Dzwoniłem też do techników, oni powiedzieli, że mój download i ping jest na bardzo dobrym poziomie i czego pan w ogóle chce? (i tak... Sprawdzałem czy wina nie leży po stronie komputera. Prawdopodobnie nie)

 

To jest po prostu jakaś masakra.

 

Czy jest ktoś kto może mi pomóc?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony

No widać że problem po stronie też linii sypie bledami ES i SES trzeba zgłaszać 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony

A tylko był problem z Livebox czy coś działo się na linii ?

Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony

@FoxHyper może burza załatwiła poprzedni router? Linia stara jak jeszcze jest to  różne cuda się dzieją


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ping skacze jak szalony

Przepraszam ale nie jestem pewien czy rozumiem, ani czy nawet wiem. Na starym Liveboxie migała czerwona lampka z @. Technicy gdy przyszli powiedzieli, że wymienili już parę modemów z powodu burz. Po prostu stary odłączyli, nowy podłączyli, coś ustawili i wyszli. Wszystko przez jakiś czas działało... Do teraz.

Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony

@FoxHyperTo pokaż statystyki DSL z Funbox to zobaczymy co się dzieje ?

Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony


@FoxHypernapisał(-a)

Przepraszam ale nie jestem pewien czy rozumiem, ani czy nawet wiem. Na starym Liveboxie migała czerwona lampka z @. Technicy gdy przyszli powiedzieli, że wymienili już parę modemów z powodu burz. Po prostu stary odłączyli, nowy podłączyli, coś ustawili i wyszli. Wszystko przez jakiś czas działało... Do teraz.


Wrzuć statystyki z FubBox 2.0 na Forum, tak w ciemno to nic nie wiadomo co się u ciebie dzieje z internetem, nikt ut szklanej kuli nie ma, podobnie pewnie myślą w BOK Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ping skacze jak szalony

Czy chodzi o statystyki z tej strony? Proszę


Bez tytułu.png

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ping skacze jak szalony

Bez tytułu.png

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Ping skacze jak szalony

No widać że problem po stronie też linii sypie bledami ES i SES trzeba zgłaszać 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ping skacze jak szalony

Dobrze w takim razie zgłoszę to z nadzieją, że nie zostanę wyśmiany przez techników poraz kolejny, bo w końcu upload mam dobry 😕