Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Minimalna prędkość internetu, ile jeszcze?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Minimalna prędkość internetu, ile jeszcze?

Usterkę zgłaszałem już dwa razy, dwa razy miała być naprawiona. Nawet wiadomość od techników dostałem, że usterke naprawiono. Hmm, dalej maksymalnie 1,2Mb zamiast 5Mb. Jeśli tak dalej pójdzie to zdecyduje się zmienić dostawce, bo to już jest przesada. Stabilność ZEROWA, pomoc techniczna, która tylko umie powiedzieć, że coś jest ustawione w centrali, zresetować router albo wyślemy wiadomość do techników. Jednak dwa terminy naprawy minęły, nigdy takiego problemu nie było. Dodam, że 14km dalej internet działa normalnie (U rodzicow mam pakiet do 20Mb i działa normalnie, chociaż jest max 11Mb. U babci mam do 10Mb i tu są ogromne problemy już. Odległość między dwoma domami: ~14km).

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Minimalna prędkość internetu, ile jeszcze?

W każdej wersji masz odpowiednie widełki. Na miedzi cudów raczej nie będzie. Lepiej zainteresuj samorzad by zwrócił się do operatorów by budowali światłowody.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Minimalna prędkość internetu, ile jeszcze?

To są według sporej ilości osób zalety mieszkania w takim miejscu na odludziu jakie często rodzice dzieci wybierają do zamieszkania bo jedynym kryterium wyboru była niby względna cisza i spokój związany z odludziem.

To normalne w Polskiej rzeczywistości , wybieramy miejsca bo uważamy , że są dobre dla nas a nie myśli się o przyszłości.

Brak dostępu do przynajmniej dobrych łącz światłowodowych w miejscu zamieszkania przynajmniej doprowadzonego do działki , domu , bloku powinno skreślać zakup w takim miejscu.

Już minęło 10 lat jak sam zakupiłem mieszkanie na kredyt i widzę po takich wpisać sporo osób nie myśli o swojej przyszłości a potem narzeka.

Łącza światłowodowe doprowadzone przynajmniej do bloku.