Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pełnomocnik, instalacja usługi


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pełnomocnik, instalacja usługi

Witam.

Jestem świeżo po podpisaniu umowy na Internet stacjonarny, mam już ustaloną oraz potwierdzoną wizytę monterów, ale niestety nie mam możliwości bycia osobiście przy w.w. instalacji. Stąd moje pytanie - czy w takim przypadku mogę upoważnić osobę mieszkającą ze mną, jesli to ja jestem osobą zamawiającą usługę oraz posiadającą pełnomocnictwo od właściciela budynku (wynajęte mieszkanie)? I czy takie ewentualne pełnomocnictwo wystarczy w formie pisemnej napisanej odręcznie, z wymienionymi danymi z dowodów osobistych mnie oraz pełnomocnika?
Chcialbym mieć pewność zanim do wszystkiego dojdzie, że Panowie nie zrobią żadnego problemu przez moją nieobecność, a z racji terminów opóźnienie instalacji z mojej strony jest niemożliwe. Z góry dziękuję za pomoc 🙂
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pełnomocnik, instalacja usługi

A podpisałeś już umowę czy jeszcze nie?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Pełnomocnik, instalacja usługi

Tak, umowa została podpisana na miejscu w salonie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pełnomocnik, instalacja usługi

A osoba była wcześniej wpisana jako reprezentant do umowy?

Jeśli nie, to ciężki temat, wiele zależy od konkretnych techników, ale odręczne pełnomocnictwo może nie być wystarczające.
Bo nie wiem czy instalacja jest na tyle inwazyjna, że potrzebna będzie extra zgoda do instalacji.
Ponadto ktoś musi pokwitować odbiór sprzętu/sprzętów do usługi.

Sugerowałbym skontaktować się z salonem lub podpytać na BOK http://orange.pl/kontakt