Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Parametry linii

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12944
  • 53193
  • 617

Parametry linii

@Wwwwwwww bardzo dobry. Poczekaj na stabilizację ( około tygodnia) i później tylko się ciesz z usługi. Wiesz, mimo wróżenia z fusów coś tam jednak wiemy z praktyki😁

Ciesze się, że pomogliśmy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Parametry linii

Oczywiście, cieszyłem się z tego jak napisaliście "co najmniej  2x wyższa prędkość" a tutaj proszę, jeszcze lepiej 😄

 

a no i przy okazji spytam się czy warto zostawić na ipv6 czy wymusić ipv4?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12944
  • 53193
  • 617

Parametry linii

@Wwwwwwww to zależy do czego służy Ci net. Ja osobiście wymuszam V4. Natomiast są nawet na forum zwolennicy V6. Zależy co komu działa na tym, a co na tamtym...

Co do prędkości to statystycznie na 850m powinno być około 50-60Mb/sek. Widać wpływ ma nowe wyposażenie centrali ( co zakładaliśmy w naszych gdybaniach) i bardzo dobra jakość linii . I tu niedowiarkom udowodniłeś, że jednak Operator coś tam w te "stare" technologie inwestuje, a nie traktuje je po macoszemu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Parametry linii

Wpływ ma mala luczba klientów podłączonych do centrali. Ja mam niecałe 800 m i prędkość 52 Mb. Jak jest czasami brak prądu na części dzielnicy to prędkość rośnie do 60 Mb.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Parametry linii

Wwwwwwww_0-1618265197803.png

 

 

prędkość synchronizacji wzrosła, liczyłem się z tym, że spadnie, a tu proszę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Parametry linii

@Wwwwwwww świetnie, że udało się tyle wydusić z linii. Czy internet działa stabilnie? Pytam, bo jest trochę błędów. Synchronizację linii masz na ponad 75 Mbit/s, więc prędkość pewnie też na podobnym poziomie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Parametry linii

Speedtest na 68/69 mb/s

 

Stabilność póki co chyba dobrze, nie grałem ostatnio więc tak naprawdę ciężko mi powiedzieć jak to wygląda w grze, ale w normalnym użytkowaniu jest ok 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Parametry linii

@Wwwwwwww niezłe prędkości. Niech więc dobrze działa i służy owocnie 👍😉