Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange kłamie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Orange kłamie.

Ale co mnie to obchodzi? To nie jest sytuaja, ze nie mozna zalozyc VDSL ale mozna zalozyc DSL. Nie mozna zalozyc zadnego kabla wedlug Orange, kilkadziesiat gesto zbitow domow (dzialka przy dzialce, nie jakies tereny rolnicze), gdzie uslugi nie bylo, nie ma i nie bedzie a widnieja na stronie Orange jako zasieg Neostrady do 20 megabitow, tak samo pokazuje strona UKE czyli Orange nawet falszywie raportowal swoje zasiegi o adresy gdzie nigdy nie bylo i nie bedzie infrastruktury. Bylo juz jedno zgloszenie, proba zamowienia uslugi, przez ponad 2 lata nic z tym nie zrobili.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange kłamie.

@rissoto  skoro Cie to nie obchodzi to po co meczysz ludzi? napisz/wyślij gołębia/zanieś/wykrzycz swoje żale do UKE może Ci pomogą.
albo poproś inna firme aby Ci dostarczyla internet o wymarzonych parametrach 😀


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Orange kłamie.

To jakiś żart z twojej strony? Ja mam jako klient pilnować za firmę informacji ktorych oni udzielają lub uaktualniają? Jakis fanboy z ciebie czy pracownik Orange ktory odpisuje żenujące formułki jak z skryptu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Orange kłamie.

Jak chcesz mieć światłowód w ramach jakiegoś programu to tak. Trzeba walczyć o swoje.

W ciemno zgaduję, ze coś specjalnie  majstrowano, aby sąsiad był w uprzywilejowanej sytuacji.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange kłamie.

@rissoto  żenujące to jest Twoje zachowanie.

wnioskuje po Twoim poscie ze wychodzisz z zalozenia ze wszystko ci sie nalezy i trzeba na zlotej tacy podac. obudz sie!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Orange kłamie.

Misiegg. Tak jest w POPC isądzę ,że się już pośpieszyli.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Orange kłamie.

Temat do zamknięcia.Dzięki za wszystkie odpowiedzi.