Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange i NC+


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Orange i NC+

Witam mam pewien problem mianowicie w piątek zadzwonił konsultant z świąteczna propozycją  było to orange love, podczas rozmowy rachunek za orange love ustalony został na 99.99 -internet 20mb, telewizja (przeszło 100 kanałów), stacjonarny telefon i przeniesienie komórki. Podczas rozmowy pan konsultant wspominał iż do podpisania będą dwie oddzielne umowy na orange love i z nc+, nie wspominał o żadnych kosztach umowy z nc+ a zdaje się że będzie to umowa płatna na 10zł, poza tym w pakiecie Pakiet Start+ 12M są w zasadzie te same kanały co w pakiecie optymalnym w orange love więc po co to oferować klientom?  Jako iż żadnych dokumentów jeszcze nie podpisywałem bo nie było kuriera z umową to nie planuje podpisywać umowy z nc+ , planuje podpisać tylko umowę na orange love.  Brak podpisu na umowie z nc+ spowoduje anulowanie zamówienia tej usługi, i ja będę miał spokój - czy dobrze myślę? Dzwoniłem na infolinię i tam generalnie doradzono mi odstąpienia od umowy ale tylko z nc+ ale jak ja mam umowę jeszcze nie podpisaną to prościej będzie jej nie podpisywać, i nie pakować się w problemy, a umowa bez podpisu nie zacznie obowiązywać. 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange i NC+

Masz wybór. Możesz płacić 89.99 czy 10 zł więcej ze start. Kilka kanałów się różnią, zależy co Cię interesuje.

Co do samego zamówienia przez kuriera, nie możesz podpisać jednej części bo całość nie dojdzie do skutku, będzie to odmowa podpisania umowy.. jeśli jest to jedno zamówienie, możesz ew odstąpić od jednej z części lub całości.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange i NC+

jakie 89,99zl? przeciez wyraznie kolega napisal ze to ma byc orange love czyli pakiet neo+tv+stacjo+kom i to kosztuje 99,99zł dla adsl/vdsl/ftth 100Mb/s. teleszajs czy salony moga dawac klientowi rabat przez 12 mc 9,90zł i dlatego wciskaja pakiet nc+ start+ wlasnie za te 9,90zł. krotko mowiac jak kolega podpisze te umowe zamknie sie w kwocie 99,99zł tj za orange love w wersji podstawowej.
kwestia sprawdzenia czy to dzwonil teleszajs czy ktos inny bo tylko salony i telesales moga dawac klientowi taki rabat.

jezeli podpisze umowe na orange love a na pakiet nc+ nie to zrealizuje tylko umowe na orange love. nie wiem jak do tego podejdzie kuerier. pewnie zabierze obie umowy a orange wtedy moze odklikac tylko te podpisana 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange i NC+

O ile ktoś musi płacić utrzymanie łącza... A są już obejścia by nie płacić np. tańszy WLR.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange i NC+

pewnie tylko pokaz mi kto placi mniej niz 10zł za tego WLRa. a ile OA placi orange za dzierzawe lacza? z tego co pamietam to tyle co za zawieszenie lacza. czyli OA doplaca do swojego potsa aby klient byl zadowolony 😉

a ilu jest takich co zaklada lova na WLR? raczej kazdy patrzy aby minimalizowac koszty a nie zwiekszac


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Orange i NC+

 

Dobra proszę Państwa jestem po drugiej rozmowie z Orange i Pan z którym rozmawiałem zapewnił mnie i uspokoił że Pakiet Start+ 12M jest za zero złotych w świątecznej ofercie na całe 12 miesięcy później będzie w cenie 9.90 ale będzie można z niego zrezygnować. Na 3 rozmowy z Orange dwa razy zapewniono mnie że pakiet start+ 12m jest darmowy i wychodzi na to że nie ma się czym przejmować i pomarańczka jest po prostu hojna na święta