Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód, brak transferu

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, brak transferu

Cześć, mam problem z funbox 3.0. Transfer na wi fi na kilku urządzeniach to 0,5 mbps maksymalnie pobierania i wysyłania. Nie wiem jak działa na kablu, bo nie mam jak sprawdzić. Strony w ogóle sie nie wczytują na wi fi z takim transferem. Wiem że nie będę miał 100 mbps ale moglo to byc chociaz z 50 bo tyle osiągam na innych wifi na tych urządzeniach. Na łączonych i rozdzielonych pasamach działa to tak samo źle, i nie ma poprawy. Zmiana kanałów tez nic nie daje. Czy ktoś miał podobnie i wie co może być przyczyną takich transferów. Wszystkie diody świecą na zielono.

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód, brak transferu

Jaką masz kartę sieciową?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Światłowód, brak transferu

@Anonim czy przy rozdzielonych pasmach 2,4 GHz i 5 GHz nazwy WiFi były takie same, czy zmieniana była nazwa przynajmniej dla WiFi 5GHz?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, brak transferu

Korzystam tylko z urządzeń mobilnych ipad, redmi note 4 oraz samsung a20e. (Redmi i ipad maja i 5ghz i ac) i na wszystkich jest tak samo, taki sam słaby transfer. Na innych wifi w innym mieszkaniu działają bez zarzutu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód, brak transferu

To pobierz jakiś wifi analizator.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, brak transferu

jak rozdzieliłem pasmo to do 5ghz dotałem własnie ta końcówke wiec miały inne nazwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Światłowód, brak transferu

@Anonim Dobrze, że WiFi miały różne nazwy i niech zostaną rozdzielone WiFi z różnymi nawami. Sprawdź jeszcze szyfrowanie sieci WiFi. Proponuję ustawić WPA2-PSK. Podejrzewam, że możesz mieć ustawiony MIX lub WPA/WPA2.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, brak transferu

@Anonim  skorzystaj z pasma 2,4GHz, ma lepszy zasięg, jak na nim też tak wolno internet działa, to zgłoszenie zrób i wymień FunBox, internet na nim po wi fi musi działać, to co masz to masakra.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód, brak transferu

zmiana na inne szyfrowanie niestety nic nie dała, nadal takie słabe transfery. zasięg bardzo dobry, ping 5 Ms, a transfer 0,5 mbps


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Światłowód, brak transferu

@Anonim masz możliwość sprawdzenia, czy po kabelku też takie prędkości osiągasz?

Jeżeli nie, to może być wada routera i powinien zostać wymieniony.

 

Sprawdź jeszcze czy nie masz na WiFi nałożonego ograniczenia prędkości w routerze.