Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

To jeszcze kwestia sprawdzenia czy przekierowanie na bramę jest dobrze zrobione. Ale po zdjęciach ja błędu nie widzę.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

hm... więc coś czuję, że po tej przesiadce na nowy plan stracę telefon kablowy, nie będzie można go używać. nie wspomnę o zmarnowanych pieniądzach wydanych na bramkę cisco.

Pytanie: czy macie przykłady bramek działających z orange voip? mam na myśli bramki inne niż te dostarczane z orange np. funbox

Pytanie: czy jest szansa, aby orange przywróciła mi analogową linię? jak reagują na takie wnioski?

Anonim

Nie dotyczy

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

@empirykZobacz na tej stronie Neofon Telefonia Internetowa konfiguracja uslugi na kilku urzadzeniach

Co do urządzeń to może popytaj się jutro na czacie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

Ja bym nie odpuszczał ale sugerowałbym poszukać wsparcia u producenta lub bardziej technicznych forach niż tutaj. Zdalnie to ciężko doradzić.

Co do przejścia na analog, to zależy jaki masz pakiet i czy numer jest geograficzny (zaczynający się od kierunkowego). Z 3 lata temu jak pracowałem dla Orange na bardzo usilną próśbę klienta który miał Funpacka zrobiłem to wieloetapowo:
- numer voip w pakiecie zamieniłem na inny
- jak numer "stary" spadł z platformy, to poszło zamówienie na instalację linii analogowej z konkretnym numerem pod te same łącze. Cenowo to się nie opłaca bo płacisz dodatkowo za analog. Też jest pewne ryzyko czy uda się przydzielić stary numer na te łącze (bo może polecieć numer do innego klienta). Oczywiście to też z 2-3 tygodnie może być bez telefonu bo niestety to trwa. I musisz umówić się z doradcą by to pilotował ew samemu trzeba kontrolować.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

Ew nie wiem ile razy testowaleś i moze masz zablokowane hasło do voipa? Masz moze komórkę z androidem by tam sprawdzić czy hasło działa lub na innym kliencie voip?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

trudno powiedzieć ile razy próbowałem, ale pewnie trzy, max cztery razy. po ilu nieudanych próbach jest blokada? co w takiej sytuacji można zrobić? infolinia orange umie to odblokować?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

Nie, raczej po 10 lub więcej .
Anonim

Nie dotyczy

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

@empirykNa infolinii bez problem Ci odblokują linie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

Odpaliłem czat z doradcą technicznym. Dowiedziałem się, że

  • linia nie jest zablokowana
  • rzeczywiście nie można się dodzwonić na ten mój numer voip - także z innego voipa
  • ... a potem czat zwisł

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

OragneLove vs. bramka Cisco 122, nie działa telefon

Temat rozwiązany z powodzeniem. Recepturka dla przyszłych zainteresowanych tutaj

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3474752.html