Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

Odstąpienie od umowy światłowodu

Witam, 25.V.2022r. zamówiłem przez internet sam światłowód Orange 300, 27ego postanowiłem odstąpić od e-umowy i wysłałem do Ołtarzewa poleconym wypełniony druk dołączony do umowy. Pytanie czy długo trzeba czekać żeby to rozpatrzyli i znikło w aplikacji mój Orange że jest w trakcie realizacji bo, chce zamówić też w Orange tylko bardziej złożona usługę światłowodu z tv i z przeniesieniem numeru z Orange flex? Dzwoniłem na infolinię ale, nic na razie nie wiedzą? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

Odstąpienie od umowy światłowodu

Dziś w końcu w aplikacji Mój Orange pojawił się status że umowa anulowana i mogłem zamówić Orange Love. Wcześniej musiałem przejść z flexa do Play i teraz na koniec czerwca będę miał cały pakiet internet 600, tv i przeniesiony numer do Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53206
  • 617

Odstąpienie od umowy światłowodu

@kuman1 Tak szczerze? Nikt tego nie wie...Sprawa powinna potrwać około tygodnia, ale jest tyle zmiennych niewiadomych, że po prostu musisz śledzić sprawę w aplikacji. Zważywszy na to, że i dostarczenie trwa i w systemach trzeba wprowadzić zmiany, termin jest naprawdę trudny do określenia

P.S. Jeśli dobrze przeczytałem, to chcesz migrować z Flex-a do oferty Orange? 

Jeśli tak, przeczytaj https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Migracja-z-FLEXa-do-Orange-na-kart%C4%99/td-p/250064#U292291 

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/przej%C5%9Bcie-z-flex-do-Orange/td-p/247398 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7654
  • 31

Odstąpienie od umowy światłowodu

a to trzeba było aż odstępować? Nie dało się domówić dodatków do usługi już zamówione?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

Odstąpienie od umowy światłowodu

Mam lepszą ofertę orange z lepszymi rabatami niż ta przez internet.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53206
  • 617

Odstąpienie od umowy światłowodu

@kuman1 Zerknij jednak na ten FLEX (opis wyżej) jako składową przyszłej  oferty


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

Odstąpienie od umowy światłowodu

No niepokoi mnie to, wiem o tym, ale przedstawiciel powiedział że, nie będzie problemu. Zobaczymy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Odstąpienie od umowy światłowodu

Jeżeli bierzesz pod uwagę przeniesienie nr do innego operatora, a później do Orange, to będzie ok, ale jeżeli myślisz, że zrobią tak, żeby było bezpośrednio z Flex do Orange, to nie ma szansy. Na świeżo to przerabiałam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12948
  • 53206
  • 617

Odstąpienie od umowy światłowodu

@kuman1 Z LOVE to już odrębna historia. To pakiet i jest postrzegany jako całość. Wyjęcie z niego jednego elementu rozkłada cały pakiet i to skomplikowana procedura.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 1

Odstąpienie od umowy światłowodu

Jednak muszę znowu przejść do Play i dopiero do orange, na drugim czacie napisali że, nie da rady. Tylko czy muszę być jakiś minimalny czas w flex Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Odstąpienie od umowy światłowodu

@kuman1 na odstąpienie trzeba będzie poczekać około tygodnia, do dwóch. Najpierw musza na magazynie centralnym przyjąć od Ciebie wniosek o odstąpienie, potem powinno zamówienie zostać anulowane. Dobrze jest monitorować, jak przebiega realizacja odstąpienia.

 

Co do przeniesienia numeru z FLEX do oferty Orange Love, to nawet nie ma szans. Takie przeniesienie nie przejdzie. Możesz zapytać się na czacie FLEX. Jedyne rozwiązanie, aby numer został przeniesiony z FLEX do OL, to skorzystanie z konkurencji. Najpierw numer do konkurencji, polecam PLAY, po kilku dniach dopiero przeniesienie do OL. Tylko w ten sposób można numer przenieść.

 

Osobiście nie polecam ważnego numeru komórkowego przenosić do OL.