Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Noeostrada


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Noeostrada

Czy warto jest zmieniać Neostrada 20 Mb/s na internet domowy 4G. Czy można zostać przy tym samym za te samą cenę 39,99  zł a LTE kosztuje 75,99 zł. Co  radzicie ?.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Noeostrada

Mobilny Internet ma limity, nie wszędzie jest tak szybko jak masz na Neostradzie, trzeba najpierw testy porobić, może agregacja 2 pasm LTE, jeśli masz tak opcję, na początek to bym router z wolnego rynku kupił, testy porobić i dopiero decyzję podjąć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Noeostrada

Zmieniając technologię zwykle cena jest inna.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Noeostrada

A można zostać na tej samej umowie nie przechodząc na inną tkz .na czas nieokreślony w tej samej cenie .Czy może cena jest wtedy wyższa ?.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Noeostrada

A co obecnie masz?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Noeostrada

Obecnie mam Neostradę 20 mb/s za 39,99 zł m. Umowa do 27 lipca br.

Anonim

Nie dotyczy

Noeostrada


@Lukas85napisał(-a)

Obecnie mam Neostradę 20 mb/s za 39,99 zł m. Umowa do 27 lipca br.


Jeśli cenę utrzymasz, to pozostań przy Neostradzie, dogadaj to na czat czy telefonicznie, mobilny internet po LTE jest droższy i niestety ma limity, jedynie na firmę mobilny internet opłaca się brać, bo tam większe pakiety GB na miesiąc, net po LTe dobry do telefonu, nie do domu obecnie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Noeostrada

@Lukas85  , jeśli 20mbit ci wystarcza to ja bym się skłaniał aby pozostać na kablu. Mobilny może mieć dużo większe prędkości ale może też się zapchac. A kabel to kabel.