Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niska prędkość internetu po kablu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Niska prędkość internetu po kablu

To szczerze mówiąc trochę kończą mi się pomysły jeżeli chodzi o same ustawienia sterownika. Jedyne co jeszcze wyczytałem to odłączenie komputera od zasilania na kilka minut i włączenie ponownie, kilka osób twierdzi że to pomogło ale dla mnie wydaje się mało wiarygodne. Jeżeli to również nie pomoże można spróbować faktycznie odinstalować kartę całkowicie zainstalować ponownie i zobaczyć czy zadziała na standardowych ustawieniach. Jeżeli nie to ponownie update sterownika i test. Nic mi więcej do głowy nie przychodzi.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Niska prędkość internetu po kablu

@niedziala pisałem abyś spróbował resetu karty lub spróbuj odinstaluj/zainstaluj urządzenie, jak już jesteś na etapie "grzebania" warto spróbować wszystkiego🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 47
  • 0

Niska prędkość internetu po kablu

@slav72 to też niestety nie działa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Niska prędkość internetu po kablu

A jeszcze jedno. Pisałeś że laptop na tym kablu osiąga ponad 200 mbps na testach. Pewny jesteś że test był właśnie po tym kablu a nie WIFI które jest w laptopie? Wyłączyłeś WIFI najpierw zanim wykonałeś te testy?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 47
  • 0

Niska prędkość internetu po kablu

@Chunin tak robiłem testy tylko na kablu, wifi było wyłączone.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Niska prędkość internetu po kablu

@niedziala ok, rozumiem, że to port eth na płycie głównej? Jeśli tak, to za 30 zł dokup kartę sieciową pod slot w kompie i chyba tak będzie najszybciej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Niska prędkość internetu po kablu

A co to za model płyty głównej? Nie instalowałeś do niej innych programów z dołączonej płyty/internetu które mogą zarządzać jej ustawieniami zamiast standardowych ustawień windows?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 47
  • 0

Niska prędkość internetu po kablu

@Chunin instalowałem sterowniki do karty. Teraz mam z dnia 21.01.2021. Model płyty jest przedstawiony poniżej.

niedziala_0-1614688197240.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Niska prędkość internetu po kablu

To jest model karty sieciowej. Mi chodziło o model płyty głównej czyli tego na czym wszystko jest osadzone - procesor, karta graficzna, karta sieciowa i tak dalej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 47
  • 0

Niska prędkość internetu po kablu

@Chunin to jest ASRock B450M pro4