Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange

Zgodnie z zapisem w umowie miałem otrzymać hasło do usługi VOIP, do dnia 26.10.2023 takiego hasła nie otrzymałem i nie zapowiada się, że otrzymam. Dzwonię, piszę i zero pomocy. 

24 ODPOW. 24

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 143
  • 655
  • 17

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 Jeśli mejl, który widzisz w Mój Orange jest poprawny i nie ma nic w spamie, skontaktuj się z obsługą techniczną na *100, zresetują Ci hasło 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13403
  • 54898
  • 649

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761 to możesz dostać na infolinii obsługowej. SMS-em. W kilka minut. Może jest problem techniczny z plikiem na modem? Weryfikowałeś działanie samego VoIP na modemie?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

hasła wysyłane smsem nie działają (każdorazowe wysłanie hasła smsem resetuje usługę) urządzenie funbox 6 voip działa, jednak urządzenie cisco na podanych danych nie działa, cicso sprawne i działające testowane na voipie w mjej firmie jednak usługa u innegooperatora.

Zgodnie z zapisem umowy hasło działające i aktualne powinno byc przesłane na maila po podpisaniu umowy. Ja tylko chcę aby Orange wywiązało się z umowy...

 

a co innego robiłem - telefony, chat, wizyty w salonie - zero pomocy

 

_____________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13403
  • 54898
  • 649

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761a może ty hasło masz dobre skoro ci wysyłali już je a sam coś źle robisz? zerknij na nfiguracje jaką ci Agat wysłał


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

konfiguracje przerabiałem ... cisco wyraźnie wskazuje błędne hasło, nie można zalogować się na koncie po testach wskazuje że sip nie można wykryć, 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 0

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

na bramce cisco błędy w konfiguracji są widoczne jako problem uwierzytelnienie albo loginu czy hasła coś źle robisz, spróbuj na spokojnie zgodnie z tym co ci Agat podesłał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13403
  • 54898
  • 649

Nie wywiązywanie się z umowy przez Orange

@krzysiek761  ważne jest wpisywanie ręczne 

Spróbuj uruchomić SIP na komórce. Zweryfikujesz hasło. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 48
  • 0

Niewywiązywanie się z umowy przez Orange

testy wykonane - w branży telekomunikacyjnej - informatycznej ponad 15 lat czynnej pracy