Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niekompletna przesyłka

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 1

Niekompletna przesyłka

Zadzwonił do mnie konsultant Orange z propozycją przedłużenia umowy.Orange do 10 mb

Zgodziłem soe na router Powebank i nowy numer orange Abonament wyższy o 10zł

Po 2 tygodniach doatarł do mnie sam router.Gdzie umowa i power bank.

Ma ktoś pomysł gdzie to zgłosić

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 1

Niekompletna przesyłka

Tak sprawa się wyjaśniła

Trafiłem na jakiegoś lebiege lub oszusta

Bo rzeczywiście miały być 2 przesyłki

tyle że ta z umową wogóle nie została nadana

Jak sie w końcu dodzwoniłem do kogoś żywego w BOK-u To się o tym dowiedziałem Ale została mi wysłana umowa już ją mam także sprawa zamknięta choć nie bez zgrzytów.

Bo dostałe router nowy numer ale tego power backa już nie bo według konsultantki do mojej opcji wogóle czegoś takiego sie nie przewiduje,Pytanie dlaczxego tamten konsultant mi zaproponował pozostaje bez odpowiedzi

Mam jeszcze taką radę dopóki nie dostanieci jakiegoś potwierdzenia z orrange o przyjeciu zamówienia to tak jakby go nie było

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Niekompletna przesyłka

Hmmm, pomyślmy… A może do BOK?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niekompletna przesyłka

Gadżety wysyłane są do miesiąca. A może kurier zabrał papiery dla Ciebie?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 1

Niekompletna przesyłka

Do BOK to ja już dzwoniłem i się tak naprawdę nie dodzwoniłem.Jak przebrnąłem przez test wielokrotnego wyboru to miły głos powiedział "wszyscy nasi konsultanci prowadzą teraz rozmowy i czas na rozmowę jest znacznie wydłużony"Gdybym mógł połączyć sie przez mój orange to ok bo za darmo.Gdy chce się tak połączyć. odzywa się głos który twierdzi że jeżeli chce się połączyć za darmo mam skorzystać z mój orrange.

Ja się pytam a z czego korzystam.Zadzwoniłem więc normalnie na infolinie Tyle że tam płace a nie wiedziałem czy na swoją kolei będę czekał 5 minut czy 2 godziny więc się rozłączyłem.

Pisałem też na czacie do konsultanta ale tam z kolei napisano mi że czat dotyczy ofert e-sklepu. A w mojej sprawie zaprasza mnie na infolinie.Błędne koło.Jeżeli tak jak ktoś tu napisał to kurier zabrał papiery dla mnie to moim zdaniem powinienem dostać na telefon który podawałem że przesyłka jest nadana i że idzie a ja 3 tygodnie po rozmowie nie mam takiej informacji.Umowa kończy mi sie za miesiąc 24 grudnia 2017

Nie chce zostać bez internetu a mieszkam w takim miejscu iż póki co neostrada jest dla mnie jedyną opcją.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Niekompletna przesyłka

@Gabriel1 Czy sprawa się wyjaśniła? 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 1

Niekompletna przesyłka

Tak sprawa się wyjaśniła

Trafiłem na jakiegoś lebiege lub oszusta

Bo rzeczywiście miały być 2 przesyłki

tyle że ta z umową wogóle nie została nadana

Jak sie w końcu dodzwoniłem do kogoś żywego w BOK-u To się o tym dowiedziałem Ale została mi wysłana umowa już ją mam także sprawa zamknięta choć nie bez zgrzytów.

Bo dostałe router nowy numer ale tego power backa już nie bo według konsultantki do mojej opcji wogóle czegoś takiego sie nie przewiduje,Pytanie dlaczxego tamten konsultant mi zaproponował pozostaje bez odpowiedzi

Mam jeszcze taką radę dopóki nie dostanieci jakiegoś potwierdzenia z orrange o przyjeciu zamówienia to tak jakby go nie było