Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

PC mam połączony z internetem przez kabel Ethernet i mam ustawione jako sieć prywatna, kiedy wpisuje nazwę dysku taką jaką mam w panelu zarządzania routerem, tj, usb-x to i tak prosi mnie o login i hasło, wpisywałem już cuda, ciągle niewłaściwe..

Natomiast poziom zabezpieczeń zapory miałem ustawiony na średni, teraz zmieniłem na niski, wg tego co radził Irek. Ciągle nic.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Pokaż screen jak jest widoczny dysk na stronie konfiguracyjnej modemu oraz wklej adres jakim próbowałeś mapować dysk ( cała ścieżka ).


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Bez tytułu.jpgBez tytułu2.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Zrób tak:

Z poziomu Komputer.

1.jpg

2.jpg

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Bez tytułu.jpgBez tytułu2.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Pozostaje wymiana routera jak to nie pomoże a zależy Ci na tym kup jakiś router który ma serwer DLNA.

https://www.tp-link.com/pl/support/faq/731/

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64


@Anonimnapisał(-a)

Pozostaje wymiana routera jak to nie pomoże a zależy Ci na tym kup jakiś router który ma serwer DLNA.

https://www.tp-link.com/pl/support/faq/731/


Dobrze piszesz, ba nawet można ten router podpiąć do ONT od FunBox 2.0, wtedy TP-Link będzie głównym routerem, FunBox 2.0 do szafki, co do udostępniania w FunBox 2.0 dysku, obstawiam że tam jakiś bug w oprogramowaniu jest, ustawień do zabezpieczenia udostępnianych danych nie ma, okienko logowania do zasobów, wychodzi że lipne, stąd te wszystkie problemy.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

Najgorsze jest to, że już miałem ostatnio wymieniany router, tylko, że na ten sam - 2.0. Jaki byłby koszt nowego routera?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

ROUTER ASUS RT-AC1200 tak ~ 200 zł, wiadomo im drożej tym więcej funkcji, szybsze wi-fi i cała reszta.

Zasadnicze pytanie, czy masz światłowód, czy stare łącze po miedzi ADSL  @Jimix .

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zmapować dysku zewnętrznego w WIN10 x64

@Jimix  @Jimix1 Pytasz się o router czy moden/router ?