Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dziala internet

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie dziala internet

Witam. Mam problem tego typu, że od 2 dni nie działa mi internet, router TP link jest skonfigurowany poprawnie a status ipv6 jest niepolaczony. Dodam, że ostatnio podczas burzy spalilo mi zasilacz, wymieniłem go i wszystko niby poprawnie działało. Proszę o pomoc, zgłosić to czy dam radę jakoś to sam naprawić?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Nie dziala internet

Nie chcę cię straszyć. Miałem router Netgear DGN2200. Wytrzymał sporo. Po burzy(ach) w końcu netu brak a router niby żyje. Rozebrałem go. Rozpieprzyło jakiś prawie mikroskopijny układ odpowedzialny właśnie za internet. Poszło pewnie po kablu telefinicznym lub przypadek bo telefon żyje nadal. Reszta działała łącznie z Wi-Fi.

 

Do twojego routera dołączona jest płyta instalacyjna. Zresetuj router do ustawień fabrycznych i użyj kreatora z płyty. Bywa sporym ułatwieniem. Któregoś razu konfigurowałem ręcznie zgodnie z poradnikami a na centrali coś było ustawione/przestawione inaczej. Coś jak różnica między , a .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala internet


grigori94 napisał(-a):
Witam. Mam problem tego typu, że od 2 dni nie działa mi internet, router TP link jest skonfigurowany poprawnie a status ipv6 jest niepolaczony. Dodam, że ostatnio podczas burzy spalilo mi zasilacz, wymieniłem go i wszystko niby poprawnie działało. Proszę o pomoc, zgłosić to czy dam radę jakoś to sam naprawić?

@grigori94Ma być xxxxxxx@neotrada.pl czyli bez "ipv6"

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala internet

Może reset routera przyniesie pomoc jeśli wskazówki @Anonim nie pomogą??? Jeśli jednak to też nie pomoże to może jednak jest jakas awaria na lini - wówczas proponuję kontakt z BOK.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Nie dziala internet

Skąd wiesz, że tylko zasilacz został uszkodzony? Masz jakiś inny router do podłączenia


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Nie dziala internet

Nie chcę cię straszyć. Miałem router Netgear DGN2200. Wytrzymał sporo. Po burzy(ach) w końcu netu brak a router niby żyje. Rozebrałem go. Rozpieprzyło jakiś prawie mikroskopijny układ odpowedzialny właśnie za internet. Poszło pewnie po kablu telefinicznym lub przypadek bo telefon żyje nadal. Reszta działała łącznie z Wi-Fi.

 

Do twojego routera dołączona jest płyta instalacyjna. Zresetuj router do ustawień fabrycznych i użyj kreatora z płyty. Bywa sporym ułatwieniem. Któregoś razu konfigurowałem ręcznie zgodnie z poradnikami a na centrali coś było ustawione/przestawione inaczej. Coś jak różnica między , a .

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala internet

@grigori94Czy problem rozwiązałeś ? Bo nie widzę aktywności z twojej strony?

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala internet

@grigori94 Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.