Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie działa światłowód

Dzisiaj tj.02.02.2018 od wczesnego popołudnia nie działa światłowód. Ratunku...

Czekałem do wieczora. Teraz nie ma gdzie zgłosić...

FunBox pracuje normalnie (wszystko na zielono) ale sygnału nie ma.

Proszę o interwencję. Nie płaci się za nie działającą usługę

Miejsce: Szczecin

 

Problem rozwiązany. Prozaiczna sprawa. Włącz i wyłącz FunBox (reset) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czyli jeśli wszystkie diody świecą na zielono - resetuj FunBoxa. Proste, ale trzeba wiedzieć Emotikon: Wściekły

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nie działa światłowód

► To post utworzony w związku z potrzebą wyróżnienia (oznaczenia!) wpisu, w którym podano informację, jak sam autor poradził sobie z omawianym tu problemem Mrugający robotRobot pokazuje język. Niestety autor nie odniósł się do mojej prośby w PW - Moderator Wiktor ◄

 

Problem rozwiązany. Prozaiczna sprawa. Włącz i wyłącz FunBox (reset) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czyli jeśli wszystkie diody świecą na zielono - resetuj FunBoxa. Proste, ale trzeba wiedzieć Emotikon: Wściekły

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nie działa światłowód

@jurek125 Musisz zgłosić uszkodzenie na infolinii lub w salonie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa światłowód

Z tego co widać, spora awaria... pozostaje czekać lub zgłosić do BOK.

Edit: jeżeli jest awaria sieci, na ruterze powinieneś mieć jedną kontrolkę (bodajże z @) na czerwono....
IMG_20180202_220208.png

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nie działa światłowód

► To post utworzony w związku z potrzebą wyróżnienia (oznaczenia!) wpisu, w którym podano informację, jak sam autor poradził sobie z omawianym tu problemem Mrugający robotRobot pokazuje język. Niestety autor nie odniósł się do mojej prośby w PW - Moderator Wiktor ◄

 

Problem rozwiązany. Prozaiczna sprawa. Włącz i wyłącz FunBox (reset) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czyli jeśli wszystkie diody świecą na zielono - resetuj FunBoxa. Proste, ale trzeba wiedzieć Emotikon: Wściekły