Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

to tylko nerwostrada o tej godzinie kiedy edytuje to działa


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Anonim zgadza się , jeżeli ma na własność to w tym przypadku moja propozycja nie wchodzi w grę 🙂 Mam nadzieje ze uda się w jakis sposób pozbyć problemu 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

SAGEMCOM F@ST 2704 tylko w takiej formie sprzedawano. Jedynie na wypożyczenie są livebox-y i funbox-y, ale dopiero za 1 zł/m-c od wyższych prędkości (od 20 Mb/s do 80 Mb/s). W niższych niestety to się nie opłaca.
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Jak rozwiązać problem przerywania na Eskago należy korzystać wtedy kiedy nie przerywa i to jest najprostrze rozwiązanie.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko


jaryn napisał(-a):

Jak rozwiązać problem przerywania na Eskago należy korzystać wtedy kiedy nie przerywa i to jest najprostrze rozwiązanie.


@Anonim Nie wpadłem, na takie super rozwiązanie masz jeszcze coś lepszego? 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko


vdsl2 napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

Jak rozwiązać problem przerywania na Eskago należy korzystać wtedy kiedy nie przerywa i to jest najprostrze rozwiązanie.


@jaryn Nie wpadłem, na takie super rozwiązanie masz jeszcze coś lepszego? 


Niestety neostrada na zaklęcia nie reaguje ja tego nie nazwałem super rozwiązaniem, a czy mam coś lepszego na pewno nie wymiana routera, może zmiana operatora, może VPN.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Myślę, że to nasze kombinowanie z ustawieniami routera nic nie pomoże, bo to problem coś na łączu jest. Problem występuję jak widać nie tylko u mnie i już można naliczyć kilka osób, więc raczej problem jest po stronie Orange. Rozmawiałem z konsultantem na ten temat i zgłosiłem problem, ale nie wiem czy zostanie rozwiązany w najbliższym czasie. Dostałem odpowiedź, że jeśli już to gdzieś pod koniec tego kwartału może coś się poprawić. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

W tej firmie to czas biegnie inaczej pojęcie kwartału czy kwartałów niewiele zmienia. I tak konsultant prawdy nie powie gdzie jest problem, poczekamy zobaczymy. Ja z tego nie korzystam to mi jest obojętne jak działa, ale mogę sprawdzić.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Problem został naprawiony, bo Player.pl czy eskago.pl działają bez problemów i już nic się nie zacina. Natomiast odnotowałem z kolei to samo w serwisach internetowych TVP (VOD i nie tylko) tzn. jeszcze 2 tygodnie temu wszystko działało bez zarzutu, a w ostatnich kilku dniach każdy materiał co kilka sekund cały czas zacina się i uniemożliwia swobodne oglądanie. Prędkość internetu przez ten czas nie uległa zmianie, obawiam się, że znów tutaj jest problem po stronie Neostrady, gdyż na mobilnym internecie Orange tego problemu po prostu nie ma.