Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko


Darek25 napisał(-a):
SAGEMCOM F@ST 2704 od Orange. Ustawień żadnych nie zmieniałem w nim. Poza tym materiały odtwarzają się, lecz regularnie co kilkanaście sekund wieszają się i lądują kilkanaście, kilkadziesiąt sekund. Czegoś takiego wcześniej nie było.

@Matt55 wejdź w ustawienia zaawansowane  dsl' i zaznacz/włącz 'bitswap' i 'sra'.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@AdrianOrangeWAW Ten Sagemcom F@ST 2704 ma już 4 lata i otrzymałem go na własność. Czy w ogóle zostanie wymieniony i czy taka jest możliwość w moim przypadku? Z tego co wiem to jedynie przy livebox, Funbox jest gwarancja na cały okres trwania umowy, a czy w tym przypadku też? Poza tym trochę nie rozumiem jak może to być problem z routerem skoro problem jest wyłącznie na player.pl, a inne serwisy działają bez zarzutu? Chyba jeśli to był tego typu sprzęt to by na wielu innych serwisach występował, a nie tylko na player.pl, eskago.pl? 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Anonim Miałem już włączone te ustawienia. Sprawdziłem przed momentem. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55 Jeśli chodzi o @AdrianOrangeWAW  jest nowy i zaczął prace w Orange i może jeszcze wszystkiego nie wiedzieć wiec wymiana nie wchodzi w gre.Pozostaje, zakup własnego routera wyjdzie taniej. Asus-dsl-n14u


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Właśnie coś mi się nie zgadzało, dlatego dopytałem. Właśnie ostatnio zastanawiałem się nad wymianą routera, bo ten Sagemcom to ostatnio coś słabiej rozsiewa sygnał wi-fi po domu, choć moc transmisji maksymalna itd. Chyba lata swojej świetności ma za sobą. Ten Asus to dobry jest do Neo? Zależy mi na przyzwoitym sprzęcie, oczywiście nienajdroższym.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko


Darek25 napisał(-a):

Właśnie coś mi się nie zgadzało, dlatego dopytałem. Właśnie ostatnio zastanawiałem się nad wymianą routera, bo ten Sagemcom to ostatnio coś słabiej rozsiewa sygnał wi-fi po domu, choć moc transmisji maksymalna itd. Chyba lata swojej świetności ma za sobą. Ten Asus to dobry jest do Neo? Zależy mi na przyzwoitym sprzęcie, oczywiście nienajdroższym.


@Matt55 Jeśli chodzi, o ten router jest, bardzo dobrze wspierany przez Asusa i raczej nie ma złych opinii. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Ok, wezmę go pod uwagę. Chyba czas na wymianę. 🙂 @Anonim Dzięki wielkie za pomoc. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55 Nie ma sprawy. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Dla przykładu  http://www.eskago.pl/tv/music-vox-tv tego się nie da ogłądać przerywa na player.pl działa. Wymiana routera to raczej nie pomoże ani zaznaczenie w zakładce dsl sra bo nie powinno być zaznaczone, gdyż to nie działa.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Anonim  potwierdzam (neostrada 80). Video działa dopiero łącząc się przez VPN (we francji). O dziwo streaming eskago pochodzi z serwerowni supermedia.pl która jest w polsce.