Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Już zaktualizowałem post. Wcisnęło mi się publikuj po literze T w fonie. 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55 Jaki masz router?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

SAGEMCOM F@ST 2704 od Orange. Ustawień żadnych nie zmieniałem w nim. Poza tym materiały odtwarzają się, lecz regularnie co kilkanaście sekund wieszają się i lądują kilkanaście, kilkadziesiąt sekund. Czegoś takiego wcześniej nie było.
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55Ok czy robiłeś może reset routera do ustawień fabrycznych ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Tak, wcisnąłem długopisem ten przycisk "reset" z tyłu routera i od nowa wpisałem login i hasło w ustawieniach. 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55 Cos się zmieniło czy Nie?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Nadal bez zmian. Jak już wspominałem to nie problem u mnie, a prawdopodobnie dotyczący być może większej liczby użytkowników. Napisałem tutaj, by dowiedzieć się czy inni też mają z tym problem, czy zauważyli jakieś nieprawidłowości. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@Matt55 U mnie taki problem nie występuje wyżej wymienionych stron, ale korzystam z innej technologi i z własnego routera.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

Z mojej strony mogę zasugerować kontakt pod 801 505 505 i pod 3jką do działu Technicznego aby zgłosić problem iż nadal on występuje i poprosić o zgodę na wymianę sprzętu (wygląda to na problem z urzadzeniem) a następnie otrzymasz nr zgłoszenia od konsultanta który należy sobie zapisać a następnie ze sprzętem wadliwym (musi być kompletny kable itp które były w zestawie) udać się do salonu Orange w Celu wymiany sprzętu.

Pozdrawiam,
Adrian
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada problem z Player.pl i nie tylko

@AdrianOrangeWAW Teraz jest możliwość bezpłatnego połączenia przez apkę lub bezpośrednio z telefonu na numer 510 100 100 https://nasz.orange.pl/t5/M%C3%B3j-Orange/Nowa-wersja-aplikacji-M%C3%B3j-Orange-3-8/m-p/13761#M699