Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada i Netflix, Hbo Go


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@SylwesterQ stracisz 6Mb/sek transferu. To 1/3....sporo...nikt nie da Ci gwarancji na działanie jak z 29-ką

Jest jednak chyba sposób. Nie wiem na ile to możliwe, ale załóż sat z 10-ką i podnieś do 20-ki. Musisz zapytać na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt# traktując swoje zapytanie jako ofertowe. Polaczysz się z doradcą i spytasz czy w Twoim przypadku ten scenariusz jest możliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 65
  • 0

Neostrada i Netflix, Hbo Go

Szczerze wątpię w to aby było to możliwe, zapytam przez aplikację może mi powiedzą. 

________________
* Usunięto pusty spoiler – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Neostrada i Netflix, Hbo Go

Jest to możliwe co pisze @agat13. Jednak trzeba trafić na kumatego konsultanta z odpowiednimi uprawnieniami. Po uruchomieniu opcji 10 z tv robisz aneks. Jednak jeżeli to będzie Love, to może to być możliwe dopiero po 3 miesiącach. Więc bierzesz opcje 3P czyli internet z tv i VoIP bez numeru komórkowego za 100 zł mc. Potem dorzucasz komórkę w Love w opcji 20 Mb za 110 zł. Chyba że konsultant da radę zmigrowac na wyższa opcje bez pakowania w pakiet Love.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 65
  • 0

Neostrada i Netflix, Hbo Go

Czyli możliwe tylko poczekać i wtedy zadzwonić do nich.
Ja już zamówiłem Orange Love wczoraj tylko dziś ten email z treścią do 10 Mbs mnie odstraszył.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@SylwesterQ skoro zamówiłeś, to po ptokach. Teraz odczekaj i zwiększ prędkość...wyjdziesz na swoje. Powodzenia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@SylwesterQ na Twoim miejscu nic bym nie kombinował z TV od Orange. Nie są jakieś rewelacyjne dekodery. Skoro Neo działa dobrze, to jak koniecznie chcesz satelitę, to weź sobie od konkurencji. Po co sobie psuć dobrze działającą Neostradę. Jeżeli zamówienie poszło, to ja bym anulował.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@ketrasaArtur  popieram to co piszesz, też bym brał sat tv od konkurencji, szkoda tracić na w miarę szybkim łączu, moim zdaniem Canal plus ma lepsze dekodery 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@Anonim wszystko zależy od tego, co się chce oglądać. Dla mnie najbardziej odpowiada CP, ale to klient wybiera. Osobiście obecnie nie mam żadnej platformy satelitarnej. Szkoda mi kasy, a internetowo można już znaleźć ciekawe oferty na oglądanie TV bezpłatnie lub za dużo niższą kwotę niż oferują platformy satelitarne.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada i Netflix, Hbo Go

@ketrasaArtur  z orbity mam HB i 2 Astry, 3 konwertery (zez), darmowe kanały oglądam, płatne to poprzez net Netflix i okazjonalnie HBO go, canal plus darmowe oglądałem przez okres próbny, ale nic ciekawego nie było, to zrezygnowałem. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 65
  • 0

Neostrada i Netflix, Hbo Go

 Tv od Orange to opcja do trzeciego pokoju, mnie to nie interesuje to nie dla mnie, ja też mam Canal+, jeśli ktoś spyta, a multiroom? To ja mu odpowiem daj sobie spokój szkoda jazdy, paliwa do salonu i tej ciągłej wymiany tego boxa+ i tłumaczenia co jest nie tak ,a potrafił nawet korki wysadzić, znaczy jeden egzemplarz.

Następnie interesuje mnie internet, czyli dalsza współpraca dodatkowo mam numer na abonament dla syna, a żona chapnie prezent i nie będę musiał wydawać na durny smartfon kilka stówek, dlatego taką ofertę rozważyłem jak Orange love.

W dodatku dowiedziałem się wczoraj wieczorem, że światłowód będzie pod moim adresem i pracę rozpoczną pod koniec marca, więc w kurtce odzyskam te lepsze połączenie internetowe.