Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do streamowania


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Neostrada do streamowania

@Banan922 ja mialem 25/8 na vdslu, wszystko zależy od mozliwosci technicznych linii.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Neostrada do streamowania

@-brtk-  No widzisz, ja mieszkam w miejscu bez dobrego internetu, cud że Orange światłowód tu poprowadziło 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Neostrada do streamowania


@-brtk- napisał:
(...) wszystko zależy od mozliwosci technicznych linii.

W rzeczy samej! 🙂

Ja (w swojej rodzinnej miejscowości) mam 30/5,5

 

@Adrian332

spróbuj jeszcze poszukać (tutaj na forum) tematów dot. migracji do technologii VDSL. Dowiesz się nieco więcej Szczęśliwy mężczyzna.

Np. wpisując w polu wyszukiwania: migracja z adsl do vdsl możemy natrafić na temat Neostrada do 80 Mb/s w 2017 roku.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Neostrada do streamowania

Do autora tematu, musisz ganiać Orange, by  Ci spięli VDSLa z minimalną prędkością download, by chociaż upload był większy.. Może też tak być, że nie mają wolnych kart vdsl i stąd masz odmowę podłączenia.

 

Też nie jest tak kolorowo, bo ja przy podłączeniu miałem takie synchro (znalazłem stary link na kompie :D)

 

 

Aż później systematycznie spadało, aż zatrzymało się na 25/8 🙂 Podłączali użytkowników więcej pod vDSL'a i ucinało prędkość. Ale chociaż upload został mi do końca full.

 

Później zaczęły się problemy z telią po roku czasu, której trwają do dziś (ohh, od 2015 roku, 3 lata stukną w sierpniu, nie wstyw Wam Orange? 🙂 ) i pod koniec 2016 roku, weszło do mnie UPC i teraz tak się bujam z ich niesamowitym Compalem (mają wprowadzać nowy sprzęt, jak przed nowym rokiem to zostaję, jak w nowym roku, to przechodzę do Orange Światełko na 2 lata przynajmniej).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Neostrada do streamowania

Z telią były, są i będą problemy. No chyba że Orange nasypie im górę złota ale to się nigdy nie stanie, zresztą pewnie nie warto. U mnie z kolei zauważyłem scinki w grach jak pakiety idą przez telię w Pradze i Paryżu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Neostrada do streamowania

Dzięki poczytam.