Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada do 80 mb/s słabo działa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

Witam, przedłużyłem umowę i z neostrady 10 mb/s przeszedłem na 80 mb/s z telewizją, a numer domowy został przeniesiony na vo ip. W testach uzyskuję prędkość okołom 65 mb.s ale to nie problem. Strony i filmiki wolniej się ładują a czasami nawet nie chcą załadować się do końca. Tak samo jest z aplikacjami w telefonach np. Facebook itp. Włączyłem wymuszenie ipv4 ale pomogło tylko na 1 dzień. Ogólnie internet chodzi GORZEJ niż wcześniej jak miałem opcję 10 mb/s. Często próbując wejść na jakąś stronę wyskakuje komunikat że witryna jest nieosiągalna i muszę kilka razy ją odświerzać aby mi się dobrze załadowała. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy jest możliwość powrócenia do starej opcji? Wolę mieć stabilne 10 mb/s niż kulejące "80 mb/s"  Użytkuję modem Funbox 2.0 + Orange TV

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

Zaloguj się do Funboxa 192.168.1.1 i w ustawieniach zaawansowanych (menu w górnym prawym rogu) przejdź do połączenia z internetem i na dole zaznacz wymuś połączenie ipv4, a z loginu usuń /ipv6. Zapisz, Sprawdź czy pomogło.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

@Damianek345PLPo zmianie prędkości na inną przez 14 dni występuje stabilizacja łącza. Kiedy zmieniłeś ofertę ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

właśnie to robiłem pisałem o tym, dzień skutkowało i nic, neostrada działa od czwartku tamtego tygodnia 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

robiłem to wcześniej, pomogło na 1  dzień potem to samio


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

A wklej zrzut ekranu ze statystyk routera (synchronizacja itp).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

A gdzie tego dokładnie szukać? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

Wsparcie -> Informacje systemowe -> DSL


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

@Damianek345PLTakie coś najważniejsze by nie było błędów SES jak jest kilka ES to jest akceptowalne powiedzmyfbopl.png


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada do 80 mb/s słabo działa

Oto screen 

 


dsl.PNG