Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

Co mam powiedziec. Mozesz wierzyc mozesz nie. Ja polegam na danych z Orange. Podlaczyli dla testu i poszlo ponad 5 lat temu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

Nie chce mi sie w kołko powtarzac. W momencie uruchamiania usługi zastanawiali sie czy ma sens na 1700m. I zadziałało. Nie ciagne juz tego watku o 1700m bo nic nie wniesie pewnie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

@bgolab123 W moim przypadku neostrada to już od dawna przeszłość, jest światłowód Orange i UPC do wyboru, ale mam T-Mobile bez ograniczenia z grubsza jakoś działa. Do światłowodu Orange, może się podłączę, ale koszty większe, tylko to mnie powstrzymuje. Szybsze łącze mi niepotrzebne.

.1.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

Do swiatlowodu orange mnie podlacza od ponad roku. Sprawa trakcie. Sam kompletuje jakies uchwyty itd bo oni nie sa w stanie podobno tego zrobic.

 

Problem w tym, ze ja sporo sciagam danych do obrobki. Bywa ze 30-40GB dziennie bo robie analizy. + do tego telewizja. Raczej potrzebuje swiatlowod lub neostrade.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

Własnie mineło "magiczne" 36h od kiedy nie działa mi neostrada ("magiczne" bo zawsze podaja 36h gdy zgłaszam awarie). Z historii zgłoszenia widze, że technicy nic nie robią. Przeczytałęm umowe i widzę, że Orange nie deklaruje żadnych czasów na naprawę.

Czy coś żle rozumiem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

@bgolab123 jak internet jest bardzo potrzebny to może dorwać miejscowych techników i się dogadać, żeby "sznurek" miał połączenie. Pamiętam parę lat temu jak fachowcy pozwijali trochę linii to 2-3 dni trwała odbudowa tego co pokradli. U mnie światłowód dla Orange to Ukraińcy na ulicy robili.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Neostrada - długie i czeste awarie - gdzie eskalowac?

U nie na wsi (Kraków) nie znamy telefonów lokalnych techników.