Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

Witam serdecznie,

Jestem posiadaczem neostrady o prędkości 1mb-10mb od około 2012 roku. Od samego początku maksymalna prędkość wynosiłą 1,5mb (mieszkam na wsi). Od samego początku też, byłem ZAPEWNIANY, że prędkość wzrośnie z uwagi na nowe infrastruktury. Zmiany miały nastąpić w 2013, potem w 2014 itd itd. Osobiście mam dość tego zwodzenia i praca przy internecie w obecnych czasach o prędkości 1,5mb jest uciążliwa. Ja nie byłem wcale mądrzejszy bo dałem sobie wmawiać takie rzeczy. Umowa teoretycznie kończy mi się we wrześniu 2017 roku. Czy jest szansa aby zerwać umowę wcześniej? Oprócz internetu posiadam także telefon i telewizję. 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

@Damiano A twoja telewizja, w jakiej jest technologi sat czy iptv ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

Jeśli masz pisemną obietnicę tak.
Ew. musisz złożyć reklamację z wykazaniem konkretnych sytuacji kiedy usługa jest poniżej wartości umownych.
Inaczej nie ma szans.
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

Myślę że może być problem z rozwiązaniem umowy, chyba ze masz pismo od Orange gwarantujące wzrost prędkości, znasz dokładne daty kiedy kontaktowałeś się z BOK, wówczas będzie można wrócić i odsłuchać rozmowy. Jaki nie masz powyższych "asów" to......prędkość którą posiadasz jest zgodna z regulaminem usługi......i nic z tym nie zrobisz.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

Umowę mozesz zerwać kiedy tylko chcesz, jednakże ponieważ jesteś w czasie trwania okresu lojalnościowego, zostanie doliczona kara umowna za zerwanie umowy. Usługa jest świadczona zgodnie z zapisami w umowie, a fakt jakichś obietnic nic nie znaczy, chyba że masz taką obietnicę na piśmie. Spamuj ich reklamacjami, moze sami odpuszczą i Ci anulują karę przy zerwaniu.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada- czy mogę zerwać umowę?

A czy zerwanie umowy się opłaca? Ja też wysyłałem oni i tak biorą na zmęczenie klienta. Wysyłanie reklamacji ma sens jedynie jak linia ewidentnie kuluje, a jak jest inaczej to zlewają po pewnym czasie klientowi się znudzi i się klient przyzwyczai do tego co ma.