Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy

Rozwiązanie o którym pisał @s_a_t_a_n polega na dokonaniu w trakcie APU zmiany na IP bezpośrednio jedną umową (zamówieniem).

Taka zmiana nie zawsze umożliwia zmianę promocji/ustawień bez naliczenia kary. Zazwyczaj jak kontaktujesz się ze sprzedawcą - to on uruchamia tzw. "konfigurator" w systemie i widzi co może Ci zaproponować. Czasem jednak nie można nic.

Więc wtedy można to zrobić etapami:
1) przejście na samą neo
2) z neo do neo z tv po ip
Te rozwiązanie wymaga dopilnowania wielu spraw przez sprzedawcę. Formalnie podpisujesz dwie umowy i też nie naraz bo musi to być w odstępie kilku dni. Jeśli jesteś konsumentem i podpisujesz ją przez kuriera, to masz też prawo do odstąpienia. Nie jest to formalna ścieżka. Bo jeśli np. dojdziesz do wniosku że chcesz odstąpić, to czasem nie uda się przywrócić usług i możesz mieć naliczoną karę. Robienie tego etapami jest ryzykowne.

Na pewno jeśli są możliwości by zrobić to jednym zamówieniem, to byłoby najlepiej choć wiem, że może być to trudne.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy

prosze Cie. o czym Ty mowisz???
bedac na APU klient jest w okresie utrzymaniowym i kazdy moze zmodyfikowac taka usluge przechodzac na czesci skladowe. jezeli @Karwan33 powie mi ze nie chce juz tv a chce sama neostrade to mu przedluze umowe od razu na sama neostrade. bedzie chcial za tydzien/miesiac tv to ja sobie domowi.

 

widze ze jeszcze cos na dole dopisales.

jednym zamowieniem to mozesz zrezygnowac z obecnej umowy jak bedzie konczyc sie APU i zamowic nowa uslge juz po iptv 😉

i o jakim ryzyku piszesz bo nie rozumiem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy

W trakcie APU nie można przejść na samą neo bez kary z datą realizacji inną niż koniec APU. To że może Ty masz uprawnienia by zrobić to bez kary, to nie znaczy, że wszyscy sprzedawcy Orange tak mają (szczególnie Ci pracujący tylko na aplikacji sprzedażowej).

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy

skoro wiesz lepiej to co ja moge wiecej powiedziec
proponuje abys uzyczyl swoj nr kontaktowy do obslugi klientow.  oto co klienci zyskaja min.:

- szybkie i darmowe polaczenie

- miła i fachowa obsluga

czego chciec wiecej 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy


Piotrekk85 napisał(-a):
W trakcie APU nie można przejść na samą neo bez kary z datą realizacji inną niż koniec APU.


Potwierdzam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80 Mb/s + TV Sat - Koniec umowy

Nie pracuję już dla Orange, ale pracowałem w różnych strukturach, od sprzedaży zewnętrznej, contact center obsługowego do telesales. Akurat z fixem jest ten problem, że jak sam możesz dokończyć sprawę - to zrobisz i kary nie będzie. Ale nie każdy sprzedawca/doradca to może/potrafi.