Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 20Mb niski download, gubienie pingów


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Neostrada 20Mb niski download, gubienie pingów

Nie wiem co technik zrobił ale teraz download mam na poziomie w dzień 14-15Mb/s, w wieczorami około 3-4Mb/s. Jest to mniej niż w umowie Neo20, ale orange twierdzi że mogą zmienić mi umowę na Neo10, gdzie gwarantowane jest 1Mb/s oczywiście w tej samej cenie :(. Już bym się pogodził z tym spowolnieniem do 3Mb/s. Ale problem gubiących pingów (request timed out) jest cały czas. Około 5-6% pingów w ogóle nie dochodzi. Generalnie ping jest dobry  30-40 ms na www.wp.pl, sporadycznie 150-200ms. Ale część pingów ginie. Pracuję w sieci vpn na openvpn i co kilka minut zrywa mi połączenie (Inactivity timeout (--ping-restart), restarting). Ktoś ma jakiś pomysł?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Neostrada 20Mb niski download, gubienie pingów

@T0mek77Dla ADSL jest taki parametr Interleave dept. Na infolinii jak trafisz kogoś, kto wie o czym mowa może wsytawić zlecenie do działu kreowania usług szerokopasmowych na obniżenie tego parametru.Jeśli infolinia nie da rady, pozostaje technik. Fakt, dzieje się to kosztem SNR i błędów na łączu, ale wtedy ping się stabilizuje, a jeśli linia ma dobre parametry nawet tego nie odczujesz. Gdzieś na NO był wątek w tej sprawie i został pozytywnie załatwiony

Znalazłem: https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Wysokie-op%C3%B3%C5%BAnienie/m-p/221473