Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 1-10 Mb/s


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

Już dzowniłem na BOK i mi koleś wytłumaczył co i jak i zrozumiałem jak to działa. Da sie coś jeszcze zrobić żeby zwiekszyć tą prędkość?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada 1-10 Mb/s


radek17 napisał(-a):

Już dzowniłem na BOK i mi koleś wytłumaczył co i jak i zrozumiałem jak to działa. Da sie coś jeszcze zrobić żeby zwiekszyć tą prędkość?


Nie sądzę, jeżeli Ci tłumaczono to powinni też powiedzieć, że faktyczna prędkość zależy od tego z jakim serwerem w danym momencie się łączysz, i to w 2 kwestiach - po pierwsze jaką prędkość udostępniania ma ten serwer, po drugie - jakie ma obciążenie - ile osób w danym momencie się z nim łączy. Zostaje jedynie spytać czy Orange jest w stanie zaoferować Ci wyższe parametry np. Neostradę do 80Mb , ona ma "dół" 20Mb, wysyłkę do 8Mb - ale duuuuużo zależy od tego czy mają wolne gniazda na centrali, jak daleko od niej używasz neo... Ja mam taką 80, mieszkam około 0,5 km od centrali, to praktycznie osiągam 30-50 Mb pobierania. Wysyłka łapie pod 8Mb.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 1-10 Mb/s

@radek17 to chyba nic więcej nie zrobisz, ale trochę srednio Ci mieli ten necik. U mnie 80 mieli całkiem całkiem 🙂
speedtest.png

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 1-10 Mb/s


radek17 napisał(-a):

Już dzowniłem na BOK i mi koleś wytłumaczył co i jak i zrozumiałem jak to działa. Da sie coś jeszcze zrobić żeby zwiekszyć tą prędkość?


Jaka jest wartość tłumienia w db na linii?