Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 1-10 Mb/s


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

W umowie Neostrada 1-10 Mb/s minimalna prędkość to 1 megabits czy megabytes? Oraz chciałbym wykonać speed test na stronie orange a po wscisnięciu start nic sie nie dzieje tylko po jakimś czasie pojawia sie przycisk reset. Adobe flash player mam najnowszy.

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 1-10 Mb/s

1 megabajt 🙂 Na wszystkich przeglądarkach masz ten sam problem???


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

Wiec co mam zrobić jak mam prędkość około 0.490 megabajtów?

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 1-10 Mb/s

Sprawdź czy wszystko wszędzie dobrze łączy, wyłącz i włącz ponownie router, możesz zrobić też jego reset, jeśli to nie pomoże to zostaje CI tylko kontakt z BOK. Pozdrawiam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

Speed test nie działa mi na Mozilli ani na Chrome. Od czego to może zależeć?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada 1-10 Mb/s


radek17 napisał(-a):

Speed test nie działa mi na Mozilli ani na Chrome. Od czego to może zależeć?


@radek17 zdaje się że nie masz programu w którym ten speedtest został napisany, ale powinien być komunikat, że np. nie masz zainstalowanej wtyczki Flash player, albo coś podobnego. Tak naprawdę ważne jest też jaki masz system, wersję przeglądarki - czy jeszcze wspierane przez producentów. Chrome wycina co raz więcej wtyczek.

 

Update. co do różnicy bity czy bajty - jest zasada bit ma w skrócie małą literę 'b" bajt pisany jest wielką "B".

Jeżeli chodzi o uzyskiwaną prędkość, wyłącz wszystko inne tylko uruchom test prędkości, gdy faktycznie będzie poniżej 1Mb zrób zrzut ekranu, zapisz czas - datę i godzinę pomiaru i zgłaszaj do BOK.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

Mam win 7, najnowsze Google Chrome i najnowszą wtyczke Flash Playera a nadal nic nie działa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada 1-10 Mb/s

@radek17 jeszcze ważne jest czy komp na którym robisz test połączony jest z routerem kablem czy przez WiFi - na potrzeby testu lepiej robić przy podpięciu przez kabel.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Neostrada 1-10 Mb/s

Jestem podpięty bezpośrednio przez kabel Ethernet

 

 

 

edit. Test wykonany przed chwilą.111.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Neostrada 1-10 Mb/s


radek17 napisał(-a):

Jestem podpięty bezpośrednio przez kabel Ethernet

 

 

 

edit. Test wykonany przed chwilą.111.jpg


To chyba nie jest źle - ping piękny,  prędkość pobierania w bajtach... też nie poniżej progu, jaką masz wysyłania w umowie? bajt to 8 bitów, więc jeśli pomnożyć...