Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Montaż światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Montaż światłowodu

Wynik speedtestu może świadczyć o innych rzeczach. Jakie prędkości masz na umowie?

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Montaż światłowodu

Na pewno masz radiówkę a nie internet mobilny od T-Mobile?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Napewno 

DOKŁADNIE INTERNET DOMOWY     T-MOBILE 

Już pisałem Emotikon: Mrugający

Pobieranie powinno wynosić do 60 mb/s

 

To brać to rozwiązanie od Orange czyli internet po kablach telefonicznych gdzi epobieranie może wynosić do 80 mb/s (mam pytanie jak rzeczywiscie wygląda prędkość) czy zostać jednak przy tej radiowe gdzie prędkości wynasza tyle ile wynoszą (pisałem już kilka razy)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Montaż światłowodu

Jakoś ciężko mi wierzyć w poziom do 60 - Orange takiego profilu synchronizacji chyba wcale nie ma dla nowych umów.
A Twoi sąsiedzi korzystają z Orange? są zadowoleni?

Poza tym umowa z TMobile zwykle bywa związana z dwuletnią lojalką. Jak za rok będzie światłowód - to nie wiem czy warto mieszać w ofercie. Jak nie masz lojalki w T-M i zrezygnujesz, to już nie wrócisz do tej oferty (bo dla nowych umów już nie ma). "im confjuzd" 😛

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

No niewiem umowa z t-mobile kończy mi się we wrześniu i może warto teraz sprubowac i wziąść to dziwne rozwiązanie of orange na próbę? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Montaż światłowodu

Można, ale ja osobiście nie wiem czy będzie to super hulać. To już musisz przekalkulować sobie sam czy opłaca Ci się płacić za dwie usługi jednocześnie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Narazie wezmę na 14 dni na testy także wydatków dużych nie będzie i zobaczymy jak to się sprawdza 😉 

I przepraszam pomyliło mi się umowa z t-mobile kończy mi się w styczniu także za niedługo dlatego też myślę nad nowym rozwiązaniem jakbytu przyspieszyć neta może poradzisz mi coś jeszcze jakiś inny typ podłączenia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Montaż światłowodu

14 dni testów w Orange nie są wiarygodne. 7 dni trwa początkowa stabilizacja. Potem mało zostaje na testy. Jest droższa opcja bez lojalki.

Mimo, że jesteś tutaj na forum Orange - ja nie jestem pracownikiem Orange więc nie będę Cię zachęcał do oferty Orange czy innej 🙂 Osobiście moja rada - podpytaj sąsiadów z czego korzystają, czy są zadowoleni czy nie. Widzę, że w Zduńskiej Woli jest parę operatorów co mają radiówki z większymi prędkościami (nie wiem czy docierają do Ciebie). Inna kwestia że jak będzie kabel za rok, czy jest sens wiązać się lojalką na rok lub 2 lata? może doczekaj w TM?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

No wiem oczywiście że warto czekać na światełko ale w tym czasie oczekiwanie nie ukrywam że muszę mieć dostęp do internetu a s związku z kończąca się umowa z t-mobile szukam czegoś szybszego montowalrl już anteny zewnętrzne do routera ale to niewiele dało właśnie apropo tego możne znacie jakiegoś montera który ustawił by mi je lepiej dokładniej itp 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Montaż światłowodu

A nie próbowałeś innych sieci?
Wg mapy na bts search najbliższy nadajnik masz Tymienice 88B. Powinny być tam nadajniki wszystkich 4 głównych sieci. Warto może kupić sobie za 5 zł prepaidy różnych sieci i posprawdzać jak działa.

Ja nie jestem z Twoich okolic to nie znam nikogo.