Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Montaż światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Montaż światłowodu

Cierpliwości 😉

 

Ogólnie to byś podał informację ile masz pięter, zwykłe jest to w przedpokoju itp.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

no juz godzine czekam 😉 no trudno a może ty coś Piotrek wiesz na temat takiej skrzynki jak ja zamontować itp

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Montaż światłowodu

witaj @Maciejka28  spokojnie Borax znajdzie chwile i odpowie  🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

a może ty mi odpowiesz ?

Załużmy że w tej skrzynce bedzie gniazdko ont a router bedzie gdzie indziej czy takie rozwiazanie jest mozliwe ?

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Montaż światłowodu

@Maciejka28  Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dokumencie Standard techniczny.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Wiem czytałem to ale ja jestem ciekawy jak wyglada podłączenie domu z kabla światłowodowego po słupie 

w sęsie jak to wyglada podlaczenie takiego domku do sieci swiatlowodowej 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Montaż światłowodu

Przepraszam, że się tak wtrącę w temat, ale nie chce zakładać nowego wątku, a sprawa dotyczy bardzo podobnego problemu. Otóż w mojej wsi Orange w ramach POPC2 z pieniędzy unijnych buduje sieć FTTH i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że mój dom został pominięty, ponieważ prowadzi do niego część drogi prywatnej. Tzn. do pewnego mementu droga jest publiczna (polna utwardzona), a później rozdziela się na dwie mniejsze dróżki jedna dalej jako publiczna idzie w pole, a druga już jako moja prywatna do domu. Granica prywaty znajduje się przy stojącej przy owym rozgałęzieniu skrzynce elektrycznej, z której zasilanie ma mój dom. Zerkałem na adresy planowane do podłączenia i na ulicy, przy której zamieszkuję są wszystkie adresy prócz właśnie mojego i sąsiada, z racji iż prowadzi do nas owa droga prywatna o długości ok. 250 m. Tutaj moje pytanie: do kogo się zwrócić, gdzie napisać bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za coś takiego, żeby i mi podłączyli FTTH i abym nie musiał płacić dodatkowo za ten kawałek - może zrobić tą czesć na własną rekę ? Co proponujecie, jest w stanie ktoś doradzić ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Montaż światłowodu

@Maciejka28 Identycznie jak dla miedzi tzn. przywieszenie kabla samonośnego do elewacji budynku i dalej zejście kablem w dół lub odejście bardziej elastycznym światłowodem od jakiegoś punktu spawu. Nie wiem co jest praktykowane.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Montaż światłowodu

@iCinekNajlepiej opisz swoją prośbę itp.   pod

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice
lub spróbuj na czacie zapytać o informacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Montaż światłowodu

Na czacie, czyli masz na myśli czat w aplikacji Mój Orange ?