Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja na VOIP


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Migracja na VOIP

Witam posiadam Orange Światłowód 1Gbs. Przeniosłem numer stacjonarny z Netii i Orange przez pomyłkę nie ta umowa przeniósł mi ten numer na miedź, ale gniazda nie instalowałem bo chciałem telefon na VOIP. Reklamowałem to i uznano pozytywnie podpisałem przez kuriera nową umowę na Światłowód z telefonem. Moje pytanie jak długo rzeczywiście trwa migracja na VOIPa. Na Funboxie zaświeciła się dioda z telefonem i faktycznie można wykonywać połączenia z telefonu, ale dodzwonić się na niego nie można. Czy ktoś przez to przechodził czy jednocześnie działa na początku i VOIP i PSTN. Czy stare umowy mi się rozwiążą. Wykonałem połączenia i naliczył mi opłaty a neofon miałbyć bez limitu.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Migracja na VOIP

Migracja trwa do 7 dni. Powinieneś dostać smsa na numer kontaktowy (zwykle komórka). To co opisujesz sugeruje problem techniczny po migracji, sugerowałbym sprawdzić na czacie czy infolinie czy została zakończona. Jeśli tak, to zgłoś uszkodzenia.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Migracja na VOIP

tak też zrobiłem powiedzieli, żebym poczekał do max 48h. bo w systemie jest jeszcze widoczny PSTN wyglada na to ze na niego sie mozna dodzwonic ale sprawdzić nie moge bo nie mam tej linii