Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

Byłem o to zawsze pytany przez pracowników Orange jak dzwoniłem haha. Chodzi o diodę z symbolem "@" i podpisem "Internet" na FunBox'ie.

 

Aha no i przypomniało mi się coś, raz konsultantka mi powiedziała już tak chyba na odczepne jak za którymś razem dzwoniłem, że to normalne że router resetuje co jakiś czas połączenie. No i zgodzę się z tym, tyle że przed 2020 rokiem resetował się raz w tygodniu (chyba wtorek) o godzinie 3 w nocy a nie co chwile o nieznajomych mi porach jak to mam teraz..


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13590
  • 55644
  • 663

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

@KrzyzTopor  wymijającą odpowiedź. Dioda DSL odpowiada za synchronizację z centrala modemu, a @ tylko za sesję na loginie 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

@agat13 za każdym razem gdy dochodzi do usterki to najpierw tracę połączenie na komputerze, np gram w coś i mi się freezuje, potem dioda "@" na FunBox zaczyna migać na czerwono, a dioda "telefon" gaśnie. Cała reszta diod, tj "Zasilanie", "DSL" oraz "Wi-Fi" dalej świecą się normalnie na zielono.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18947
  • 54329
  • 747

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

@KrzyzTopor migająca dioda @ to sygnalizacja o braku połączenia, synchronizacji. Dioda od telefonu zgaśnie, bo brak aktywnego połączenia, reszta to już kontrolki informujące o pracy routera j nie zależą od @.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 293
  • 1139
  • 6

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

Dioda DSL to synchronizacja ADSL.  Dioda @ oznacza poprawność loginu i hasła.

@KrzyzTopor Masz w loginie prefix /IPv6 ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13590
  • 55644
  • 663

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0

@KrzyzTopor  to uszkodzenie portu n na centrali. Traci sesje. Tylko przebudowa na inny lub naprawa karty, jak nie ma wolnych lub innych 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 26
  • 0

Migająca czerwona lampka od diody internet @ Funbox 2.0