Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 75
  • 0

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

Witam.

 

Od miesiąca mam Orange swiatłowód w opcji 1Gbps

 

Oferta na firmę.

 

Od niedawna jest opcja 2.0 która bardzo przydała by się w naszej firmie.

Nikt nie potrafi pomóc z migracją, mam ten i tenret poprzez Orange światłowód ( spółka któreś robi infrastrukturę )

 

Ale tak czy inaczej jestem użytkownikiem i abonentem Orange, więc dlaczego jestem wykluczony do zwiększenia prędkości ????

 

Proszę kogoś o pomoc i kiedy ewentualnie będę mógł skorzystać z tej nowej opcji ??

 

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0


@Onkennapisał(-a)

Witam.

 

Od miesiąca mam Orange swiatłowód w opcji 1Gbps

 

Oferta na firmę.

 

Od niedawna jest opcja 2.0 która bardzo przydała by się w naszej firmie.

Nikt nie potrafi pomóc z migracją, mam ten i tenret poprzez Orange światłowód ( spółka któreś robi infrastrukturę )

 

Ale tak czy inaczej jestem użytkownikiem i abonentem Orange, więc dlaczego jestem wykluczony do zwiększenia prędkości ????

 

Proszę kogoś o pomoc i kiedy ewentualnie będę mógł skorzystać z tej nowej opcji ??

 

Pozdrawiam.


Oferta dostępna na dziś tylko na rynkach zderegulowanych na sieci Orange, poza POPC. 2.7mln adresów w zasięgu 🙂

Skoro masz Neta na sieci SI to niedostępna jest dla Ciebie to opcja.

Pewnie kiedyś będzie 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

@Onken to jest początek świadczenia usługi internetu 2.0 PRO. Obecnie tylko kilka lokalizacji jest dostępnych z taką prędkością. Sprawdzenie możliwości połączenia szybszego internetu na infolinii.

Trochę do poczytania o internecie 2.0 Od Orange w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowa-pr%C4%99dko%C5%9B%C4%87-%C5%9Bwiat%C5%82owodu-2...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0


@Onkennapisał(-a)

Witam.

 

Od miesiąca mam Orange swiatłowód w opcji 1Gbps

 

Oferta na firmę.

 

Od niedawna jest opcja 2.0 która bardzo przydała by się w naszej firmie.

Nikt nie potrafi pomóc z migracją, mam ten i tenret poprzez Orange światłowód ( spółka któreś robi infrastrukturę )

 

Ale tak czy inaczej jestem użytkownikiem i abonentem Orange, więc dlaczego jestem wykluczony do zwiększenia prędkości ????

 

Proszę kogoś o pomoc i kiedy ewentualnie będę mógł skorzystać z tej nowej opcji ??

 

Pozdrawiam.


Oferta dostępna na dziś tylko na rynkach zderegulowanych na sieci Orange, poza POPC. 2.7mln adresów w zasięgu 🙂

Skoro masz Neta na sieci SI to niedostępna jest dla Ciebie to opcja.

Pewnie kiedyś będzie 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

Prędkość 2 gb/s dostępna jest tylko w "wybranych" lokalizacjach. Z tego co sprawdzałem to chyba mniej niż 1% użytkowników jest w jej zasięgu. Każde miasto wojewódzkie i kilka mniejszych które można policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli na mapie zasięgu i / lub BOK nie wskazuje 2 gb/s to nie ma takiej możliwości. Jestem w tej samej sytuacji. Mam 1 gb/s i nie mogę zwiększyć do 2 gb/s. Pozostaje tylko czekanie i nadzieja że w najbliższym czasie coś się zmieni. Wszystko opisane w tym temacie, akapit - kto nie może skorzystać:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowa-pr%C4%99dko%C5%9B%C4%87-%C5%9Bwiat%C5%82owodu-2... 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

@Onken  tą opcję możesz otrzymać TYLKO na sieci zbudowaanej przez Orange. Takie regily, dlatego, ze inni operatorzy i tak ograniczaja dostepne prędkości dla Orange. Poza tym dla firm kiedyś byl okres w ktorym nie mozna bylo zmienic opcji nowrj uslugi przez poł roku. Tak wiec i tak niewiele zdziałasz


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 75
  • 0

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

Ok, dzięki.

Już wszystko jasne.

Ja mam ONT ale mogą go sobie zabrać byle dali mi 2 Gbps 🙂

Do tego jeszcze "swiatlowod inwestycje" więc kolejny problem.

Ale mam nadzieję że się szybko z tym uporają.

Akuratnie spółka światłowód inwestycje to chyba głównie Orange...

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

@Onken  tak, ale SI jest traktowana jak obcy operator. Stąd nie da rady. Poza tym ONT jest obowiazkowy na innych sieciach, czego nie przeskoczysz


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 75
  • 0

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

Nie jest obowiązkowy.

Pierwszy montaż miałem mieć z samym Funboxem .

Ja się uparłem na ONT bo chciałem rozbudować sieć na własnym sprzęcie nie wiedząc że ten ONT mnie dodatkowo ograniczy.

Więc mogę go im oddać 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

@Onken  w takim wypadku to i bez ONT zadziala na samym modenie zamiennie, co i tak niewiele zmienia


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 75
  • 0

Mam Orange swiatłowód 1 Gbps a chciałbym 2.0

Zgadza się 

Największym problemem jest tutaj SI, chciałbym żeby Funbox pozostał który już mam a ONT niech zabierają.

Ja już sobie poradzę by wykorzystać te 2Gbps które by mi zmigrowali 🙂