Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MIGROWANIE


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

MIGROWANIE

ELUVINA 🙂

 

Kolejne pytanie tym razem oczekuje odpowiedzi fachowej: 

 

jak pisałem na poprzednich wątkach, podpisałem umowę z orange na światłowód FTTH 600/100mb wraz z pakietem   Orange Love Telefon komórkowy (chciałem bez pakietu telefonicznego sam światłowód ale niestety konsultantka powiedziała że to nie możliwe). ale do rzeczy. 

moje pytanie czy po upływie 24 miesięcy będę mógł migrować z 600/100mb/s na 1giga/300mb/s pozostawiając pakiet telefoniczny bez zmiany?

 

pytanie drugie na stronie orange widnieje coś takiego jak napis ''UPGRADE'' i jest on aktywny. co on oznacza? wiem ze coś z prędkościami netu, ale więcej info nie udało mi się uzyskać.

 

pytanie trzecie będzie oparte o fragment z umowy. zacytuje "Po 24 miesiącach Umowa przedłuży się na czas nieokreślony z ceną
z ostatniego miesiąca przed przedłużeniem." czyli jeżeli podczas trwania umowy na 24 miesiące płace 115zł miesięcznie to w momencie gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony to koszty wzrosną? a co z netem zmieni się z 600/100mb/s na 600/150mb/s jak przejdzie na nieokreślony okres?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MIGROWANIE

1. Na to nie trzeba czekać na koniec umowy.
2. Pokaż screen.
2. Jeśli umowę pozostawiasz bez zmian, to wszystko pozostaje bez zmian. Upload sam bez aneksu się nie podniesie.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

MIGROWANIE


@Piotrekk85napisał(-a)
1. Na to nie trzeba czekać na koniec umowy.
2. Pokaż screen.
2. Jeśli umowę pozostawiasz bez zmian, to wszystko pozostaje bez zmian. Upload sam bez aneksu się nie podniesie.

2019-11-03 20 44 14.jpg

 

Jestem ze wsi i nie ogarniam tego miastowego gadania. rozumiem że jeżeli płace 115 zeta w okresie 24 miesięcznym, to po przeistoczeniu się umowy 24 miesięcznej na umowę z nieokreślonym czasie będę też płacił 115zł. tak?. 

 

ps; co to jest aneks/?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MIGROWANIE

Aneks - nowy papier do podpisu w celu zmiany umowy.

To co widać na screenie to pewna usługa "techniczna", nie wiem czy zmiana w tym miejscu coś sprawi w praktyce.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

MIGROWANIE

Od kiedy Orange wprowadziło, różne prędkości uploadu na światłowodzie w zależności czy umowa jest na czas określony czy nieokreślony? Czy to po prostu jakiś chochlik na stronie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MIGROWANIE

@Czullo: podasz linka do tej strony?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

MIGROWANIE

https://www.orange.pl/internet-domowy#

 

przy wyborze 24miesiace jest predkosc wysylania 100mbit, przy wyborze na czas nieokreslony jest 150mbit